تولید پودر باریت رنگسازی

تولید پودر باریت رنگسازی به واسطه بهره برداری بیشتر از معادن بکر و اختصاصی در سراسر کشور با قیمت های مناسبی در حال انجام می باشد و همین پارامتر شرایطی را برای جایگزین کردن این ترکیبات به جای دیگر پیگمنت های سفید در صنعت رنگ سازی فراهم کرده است.

تولید پودر باریت رنگسازی

نمایندگی فروش باریت صنعت رنگ

مجموعه صنعتی آروشا پودر، نمایندگی فروش باریت صنعت رنگ با بالاترین درجه کیفیت در ایران می باشد و این ماده صنعتی را با قیمت مصوب شده و با درجه خلوص بالا ارائه می ‌نماید. خوشبختانه در ایران معادن بی شماری برای استخراج سنگ های باریت وجود دارد و این مجموعه  با دسترسی به بهترین معادن در سراسر کشور وظیفه تامین نیاز تمامی صنعتگران وابسته به این پودر را برعهده گرفته است.

باریت در واقع در گروه سنگ های معدنی با خواص فیزیکی و شیمیایی منحصر به فرد قرار می ‌گیرد و در انواع مختلف سنگ های مات و سنگ های کریستال در طبیعت وجود دارد.  این سنگ های معدنی دارای یکسری کانی ها و ترکیباتی با ساختار شیمیایی منحصر به فرد هستند که از هر کدام از آنها در صنایع به خصوصی استفاده می‌ شود.

تولید پودر باریت مخصوص صنعت رنگ در حال حاضر در کیفیت های مختلفی در این مجموعه تولیدی انجام می ‌پذیرد و معمولا پودر های باریت در نمونه های سوپر وایت و سوپر فاین شناخته شده هستند که بهتر است خریداران با به دست آوردن اطلاعاتی در این زمینه خرید این محصولات را تکمیل نمایند.

مشخصات فنی پودر باریت مخصوص رنگسازی

PRODUCT NAME           BARIUM SULFATE,BARITE
NATURE CRYSTALLINE WHITE BARITE
SPECIFIC GRAVITY 4.25-4.35
WHITENESS 92-94
PARTICLE SIZE(nm)          <8 nm: 99.95%,<2 nm: 85%
RESIDUE GREATER THAN 40 nm        <0.05%
RESIDUE GREATER THAN 20 nm        <0.2%
BASO4 >97.5 wt%
SiO2 <1 wt%
CAO <0.5 wt%
REFRACTIVE INDEX 1/6
WATER SOLUBLE SALTS        <0.3%
OIL ABSORPTION 10 T0 15
PH VALUE 7T09
HARDNESS 3T04
HEAT RESISTANCE >1350 ‘C
LOSS ON IGNITION <0.6 wt%
MOISTURE CONTENT <0.5 wt%

کارخانه تولید پودر باریت درجه یک

مجهزترین کارخانه تولید پودر باریت درجه یک متعلق به مجموعه صنعتی آروشا پودر در ایران می باشد که با دسترسی به بهترین معادن و بهینه سازی خطوط تولیدی خود توانسته این عنوان تجاری را برای خود به ثبت برساند. خوشبختانه کشور ایران جزو کشور های غنی از نظر منابع معدنی می باشد و به واسطه پیشرفت تکنولوژی و فرایند های مناسب برای استخراج و استفاده از ترکیبات معدنی موجود در معادن شرایط ایده آلی برای تولید بهترین پودر های میکرونیزه به دست آورده است.

در مجموعه آروشا پودر برای تولید پودر باریت درجه یک بعد از استخراج سنگ های باریت از دستگاه های آسیابی و قدرتمندی استفاده می شود چرا که این ترکیبات به واسطه همین فرایند های کوبش و میکرونیزه کردن دارای کاربردهای متعددی هستند و در واقع بر اساس همین نوع فرآوری و نوع خالص سازی در رده بندی های متنوع معرفی می شوند.

تولید پودر باریت درجه یک برای استفاده در محیط های مختلف مورد توجه و استفاده قرار می‌ گیرد و در واقع صنعتگران وابسته به این ترکیبات در خطوط تولیدی محصولات آرایشی و بهداشتی نیاز متفاوتی نسبت به خریداران این ترکیبات و فعالان  در صنعت حفاری نفت دارند و بهتر است این مجموعه به تمامی نیاز صنعتگران توجه داشته باشد و بهترین محصولات را بر اساس نیاز آنها ارائه کند.

تولید پودر باریت رنگسازی

نمایندگی فروش پودر باریم سولفات لاستیک سازی

یکی از مهمترین کاربرد های پودر باریم سولفات در صنعت لاستیک سازی دیده می شود چرا که از این ترکیبات در مش بندی بسیار بالا به عنوان بهترین پر کننده و تقویت کننده در تولید لاستیک هایی که نیاز به وزن سنگینی دارند، استفاده می شود.

پودر باریم سولفات دارای چگالی بالا و وزن مولکولی بالایی می باشد. به همین دلیل به عنوان بهترین ترکیب در تولید انواع لاستیک مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به تقاضای بالا برای خرید بهترین پودر باریم سولفات در عصر حاضر مجموعه آروشا پودر، تولیدات خود را از طریق نمایندگی های فروش مستقیم ارائه می نماید تا از ورود محصولاتی بی کیفیت به بازار جلوگیری شود.

در نمایندگی فروش مجموعه آروشا پودر، انواع پودر باریم سولفات لاستیک سازی بر اساس نوع معیار و نوع درجه کیفی که دارند در رده بندی های مختلفی معرفی می گردند و هر یک از خریداران می توانند با به دست آوردن اطلاعاتی نسبت به خرید این محصولات متناسب با حوزه کاری خود اقدام نمایند.

فروش مستقیم پودر باریت رنگسازی

فروش مستقیم باریم سولفات رنگسازی یک فعالیت بسیار مهم است که در جلب توجه مشتریان بیشتر تاثیرات مثبتی را ایفا می نماید چرا که این ترکیبات در صنعت رنگ سازی بیشترین کاربرد را از آن خود می نمایند و به عنوان بهترین ماده پرکننده با شفافیت بالا در این صنایع مورد استفاده واقع می شوند. پودر باریم سولفات به صورت ذاتی از رنگ به خصوصی برخوردار می ‌باشد و به همین دلیل استفاده از آن می تواند تا حد زیادی در تولید رنگ موثر واقع شود.

از این ترکیب معدنی همچنین برای افزودنی های رنگی مخصوص هم استفاده می‌ شود. شایان ذکر است که برای دستیابی به بهترین باریم سولفات روش های متعددی وجود دارد و همان طور که اشاره کردیم فروش مستقیم این محصولات اقدام بسیار مهمی است که در حال حاضر مجموعه صنعتی آروشا پودر از آن استفاده می نماید.

این مجموعه به عنوان بزرگترین تولیدکننده پودر های معدنی سال‌ های سال است که عرضه بهترین پودر های باریم سولفات در ایران را برعهده گرفته است و با عرضه این محصولات از طریق وبسایت های اینترنتی خود، همواره تلاش می نماید، واسطه ها را از بین معامله حذف نماید. برای خرید از این مجموعه از طریق همین سایت اینترنتی اقدام نمایید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 40

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

بازار بزرگ تولید و فروش فرآورده های معدنی سنگ باریت

Copyright © 2024 All rights reserved