تولید مرغوبترین انواع پودر باریت همدان

یکی از مزایای استفاده از باریت، استحکام بخشی و حجم دهی به محصولات است این کانی چگالی بالایی دارد و همین امر موجب می شود تا تولیدات به حجم بیشتری دست یابند. در نتیجه تولید کننده با بازدهی بیشتر روبه‌رو خواهد شد و سودآوری بیشتری خواهند داشت. انواع کارخانجات و صنایع واقع در همدان نیز از پودر باریت در پروسه های گوناگون استفاده می کنند. با این کار علاوه بر افزایش سوددهی، مقاومت تولیدات خود را نیز افزایش می دهند. کارگاه ها و کارخانجات رنگ سازی هم جزء مصرف کنندگان باریت محسوب می شود‌. یکی از دلایل موثر این کاربرد، به غیر از موارد مذکور میزان رنگ دهی این ماده‌ی معدنی است. بدین ترتیب رنگ‌های تولیدی هم سو بیشتری به همراه خواهد داشت و هم با کیفیت بالاتری عرضه می گردد.

مرغوبترین انواع پودر باریت همدان

کارخانه تولید پودر باریت رنگ سازی

همان طور که می دانید رنگ سفید و درخشنده باریت خاصیت رنگ دهی بالایی دارد و به همین جهت در رنگ سازی بسیار مثمر ثمر می باشد. حال تصور کنید انواع رنگ تولیدی که از پودر باریت همدان در ترکیب آنها استفاده می شود چه کیفیتی خواهند داشت. مقاومت زیاد در برابر سایش و حرارت، رنگ دهی عالی و علاوه بر این پوشانندگی بسیار مناسب خصوصیات این تولیدات خواهد بود. بدین ترتیب هم تولیداتی مرغوب و درجه یک عرضه می کنند و هم در مخارج تولید صرفه جویی می نمایند. این ویژگی ها نه تنها در رنگ سازی بلکه در بسیاری از صنایع دیگر مورد بهره وری قرار می گیرد. از این جمله می توان به صنعت کاغذ سازی، صنایع پلاستیک سازی، تولید محصولات آرایشی، ساخت مواد منفجره و غیره اشاره نمود.

به همین ترتیب بسیاری از پیگمنت ها با استفاده از باریت پودری تولید می شود. یکی از این رنگدانه سولفات باریم مصنوعی یا بلنک فیکس نام دارد که بسیار سیال است و رنگ‌دهی بالایی دارد. این پیگمنت سفید دارای پوشش دهی مطلوبی است و مقاومت محصولات را افزایش می دهد. از این رو در پوشاندن ترک ها بسیار کارآمد می باشد و به ندرت باز شدن مجدد ترک ها را شاهد خواهیم بود.

انواع پودر باریت همدان

عرضه انواع پودر بایت مرغوب همدان

یکی دیگر از خصوصیات بالقوه باریت، عدم جذب اشعه رادیو اکتیو است. این ویژگی به همراه وزن سنگین باریم در ساخت اتاق های عکسبرداری نقشی اساسی ایفاء می کند. در این موارد که عبور اشعه ایکس مضر و زیان آور می باشد از بلوک های سیمانی تولیدی به واسطه‌ی باریت بهره می برند تا محوطه‌ای کاملا ایمن بوجود آورند. کارخانجات مجهز شرکت آروشا در شهر همدان، انواع پودر باریت را با کیفیتی عالی و مرغوب تولید می‌نمایند و مستقیما به خریداران عرضه می‌دارند.

مطالب جدید سایت