تولید باریت لاستیک سازی

تولید باریت لاستیک سازی در ایران از ارزش اقتصادی بالایی برخوردار می ‌باشد چرا که این ترکیبات در عصر حاضر در صنعت لاستیک سازی برای میرا کردن صدا و عایق بندی محفظه های موتور خودرو ها مورد استفاده قرار می گیرند.

تولید باریت لاستیک سازی

مرکز عرضه باریم سولفات صنعتی

پودر باریم سولفات صنعتی یکی از مهمترین محصولات عرضه شده در مرکز فروش پودر میکرونیزه آروشا می باشد که به صورت تخصصی تولید و در اختیار تمامی صنعتگران قرار می‌ گیرد. پودر باریم سولفات در صنعت حفاری به عنوان بهترین ترکیب افزودنی مورد استفاده قرار می ‌گیرد و در واقع می ‌توان گفت درصد بسیار زیادی از این محصولات تولید شده در صنعت حفاری چاه‌ های نفت و گاز کاربرد خود را به نمایش می‌ گذارند.

از این ترکیبات برای محافظت از مته ها استفاده می شود. در زمان حفاری های مختلف مته از لایه های خاکی مختلف عبور می‌ کنند و هر یک از این لایه ها از نظر ویژگی های فیزیکی و شیمیایی با یکدیگر متفاوت هستند و هر چقدر طول چاه ها بیشتر شود این مته ها از تعداد بیشتری از لایه ها عبور می کنند و به همین دلیل مقدار گل حفاری و باریت بیشتری برای محافظت از این مته ‌ها نیاز خواهد بود.

از دیگر دلایل استفاده از پودر باریم سولفات در صنعت حفاری می ‌توان به خاصیت غیر مغناطیسی بودن این ترکیبات اشاره کرد چرا که این ویژگی باعث عدم ایجاد اشتباه در اندازه گیری ها در این حرفه ها می شود. برای استفاده از این ترکیب معدنی در صنعت حفاری چاه ‌های نفت و گاز باید ذرات آنها به نوعی باشد که قابلیت رد شدن از صفحه با مش ۲۰۰ را داشته باشند تا اثرگذاری آنها مورد قبول فعالان در صنایع حفاری باشد.

استاندارد پودر باریت حفاری طبقOCMA

مشخصات مورد نیاز خواص
حداقل 6/5 پی هاش در دمای معمولی 25 درجه سانتی گراد
حداقل 6/5 پی هاش در دمای 180 درجه فارنهایت
حداقل4/2 وزن مخصوص   g/cm3′
حداکثر 3% باقیمانده روی الک شماره 200 مش
حداکثر 5% باقیمانده روی الک شمار 325 مش
حداکثر 0/1 مواد جامد محلول در آب
حداکثر 125 گرانروی ظاهری  cp
حداکثر 250 مقدار فلزات قلیایی خاکی ppm

نمایندگی فروش باریت رنگ و پوشش

پودر باریت رنگ و پوشش یک ترکیب معدنی با سودآوری فوق العاده بالا است. به همین دلیل اکثر نمایندگی های تولید کننده و فروشنده پودرهای میکرونیزه این ترکیب را به عنوان یکی از بهترین محصولات خود ارائه می نمایند. مجموعه صنعتی آروشا پودر که جزو تولیدکنندگان برجسته انواع فرآورده های معدنی در ایران است دارای خطوط بهینه سازی شده برای تولید باریت رنگ و پوشش می باشد و این محصول را در دانه بندی ها و مش بندی های مورد نیاز صنعتگران تولید کننده انواع رنگ و پوشش ارائه می نماید.

در نمایندگی فروش باریت رنگ و پوشش آروشا پودر، این محصولات بر اساس نظر خریداران در بسته بندی های متنوعی ارائه می گردند و با احتساب نوع بسته بندی و میزان حجم بسته بندی، قیمت های متفاوتی برای فروش این محصولات در نظر گرفته می شود. البته می‌ توان گفت قیمت متفاوت پودر باریت بسته به نوع و روش تولید و میزان خلوص این محصولات دارد و در واقع خریداران حتماً باید به این موارد توجه داشته باشند تا بتوانند محصولاتی را مطابق با استانداردهای تعریف شده در خطوط تولیدی خود تهیه نمایند.

فروش مستقیم پودر باریم سولفات درجه یک

از مهمترین فعالیتهای مجموعه صنعتی آروشا پودر که مورد توجه صنعتگران بی شماری قرار گرفته است، فروش مستقیم پودر باریم سولفات درجه یک در ایران می باشد چرا که این ترکیب برای کاربردهای بی شماری در صنایع حساس و ارزشمند می باشد و به عنوان بهترین ترکیب معدنی تولید و معرفی می ‌شود. شایان ذکر است که یکی از اصلی ‌ترین و مهم‌ ترین کاربردهای پودر باریم سولفات، استفاده از آن در حفاری چاه‌ های نفت و گاز می باشد.

از آنجایی که این صنایع جزو مهمترین صنایع حساس و تاثیرگذار در اقتصاد کشور هستند تامین نیاز آنها نیز اهمیت اقتصادی بالایی دارد و در واقع شرکت های تولید کننده پودرهای میکرونیزه باید با در نظر گرفتن اهمیت استفاده از پودر باریم بر اساس استانداردهای تعریف شده در صنعت حفاری نفت و گاز این محصولات را تولید و عرضه نمایند.  باریم سولفات در صنعت حفاری چاه های نفت و گاز به واسطه داشتن ساختار خنثی از نظر شیمیایی و همچنین به واسطه داشتن نرمی بیش از حد مورد استفاده قرار می‌ گیرد و بیشترین هدف استفاده از آن در زمان محافظت از بلبرینگ های مته حفاری دیده می شود.

تولید باریم سولفات لاستیک سازی

تولید باریم سولفات مخصوص صنعت لاستیک سازی باید به صورت کنترل شده انجام پذیرد چرا که نوع دانه بندی این محصولات برای استفاده در این صنعت اهمیت بسیار زیادی دارد و در واقع می‌ توان گفت پودر باریم سولفات در این صنعت با دانه بندی های بسیار ریز در حد ۳۲۵ مش به عنوان یک پرکننده تاثیرگذار مورد استفاده قرار می گیرد.

پودر باریم سولفات صنعت لاستیک در نقش یک پرکننده به عنوان یک عامل سفید و نسبتا روشن با ساختار شیمیایی خنثی و با داشتن خاصیت مقاومت در برابر هوازدگی مورد توجه واقع می شود و تمامی انتظارات تولید یک محصول ایده آل و باکیفیت را برای صنعتگران و فعالان فراهم می آورد. با توجه به اهمیت کیفیت بالای پودر باریم سولفات و استفاده از آن در صنعت لاستیک سازی تمامی خریداران این ترکیبات به دنبال مراکز تولید کننده معتبری هستند تا بتوانند با پرداخت هزینه های مناسب به تهیه مواد اولیه مورد نظر خود بپردازند.

قابل ذکر است که مجموعه صنعتی آروشا پودر با هدف تامین صنعتگران در حال حاضر فعالیت های خود را آغاز نموده است و بهترین محصولات را از طریق وب سایت های اینترنتی در اختیار خریداران قرار می دهد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

بازار بزرگ تولید و فروش فرآورده های معدنی سنگ باریت

Copyright © 2024 All rights reserved