تولید انواع پودر باریت شیشه سازی های صنایع

همان طور که می دانید در ایران تولید انواع پودر باریت برای صنایع و شرکت های شیشه سازی بسیار حایز اهمیت است. سولفات باریک کاربردهای فراوانی در حوزه های مختلف دارد اما در حقیقت بیشتر مصرف پودرهای تولیدی به صنعت حفاری تعلق دارد. دلیل این امر وجود منابع نفتی فراوان در کشور و نیز نقش مهم این کانی در حفر چاه های عمیق است. از آنجا که ذخایر نفت و گاز کشور یکی از مهمترین رویکرد های اقتصادی است، در نتیجه بهینه سازی و ارتقای عملیات استخراج نفت و گاز در دستور کار فعالان این عرصه قرار دارد. برای استخراج مواد نفتی از چاه‌ها، نوعی کل حفاری به کار می برند که باعث بهبود روند استخراج می گردد.

تولید انواع پودر باریت شیشه سازی های صنایع

ارزان ترین پودر باریت شیشه سازی

یکی از اصلی ترین ترکیبات گل حفاری پودر باریت مخصوص می‌ باشد که بهبود عملکرد استخراج را موجب می شود. علاوه بر پالایشگاه‌ های نفتی، صنایع دیگری هم از ماده‌ی پرکاربرد بهره می برند که کارخانجات شیشه سازی از آن جمله هستند.

پودر باریت در کارخانه های شیشه سازی و تولید کننده های انواع محصولات و دیگر صنایع نیز نقش موثر و مفیدی ایفاء می کند. بسیاری از تولید کنندگان برای کاهش هزینه های خود از این کانی استفاده می کنند. چراکه قیمت این محصول برای کارخانجات تولیدی بسیار مقرون به صرفه می باشد و موجب سود دهی بیشتر خواهد شد. دلیل این امر فراوانی سولفات باریم در سطح کره زمین است.

به طور کل مواد معدنی به وفور در سرتاسر زمین وجود دارند و به همین دلیل است که بهای ارزانی دارد. از سوی دیگر فعل و انفعالات پیچیده‌ای نیاز نیست تا به صورت پودر آماده در دسترس مصرف کننده قرار گیرد. بر این اساس خیل عظیمی از صنعتگران علاقه زیادی به آن نشان می دهند و حتی المقدور در فرآیندهای صنعتی از آن بهره می گیرند.

مشخصات فنی باریت

Melting Point 1580°C
Color Yellow/white
Physical Form Solid/powder
Quantity 20 kg
Assay Percent Range 92.5 to 97%
Formula Weight 233.39
Percent Purity 97.5 to 100.5%
Grade arp
Identification Pass Test
Packaging Laminated bag

قیمت فروش عمده پودر باریت

این پارامتر که قیمت فروش عمده پودر باریت نسبت به قیمت جزئی این محصولات پایین تر است، مهمترین دلیلی می باشد که در حال حاضر کارخانه‌ های تولیدکننده کالا های مختلف به خرید فله ای روی آوردند و برای مدت زمان‌ های مشخص این تولیدات را یکباره خرید می‌ نمایند؛ جالب است بدانید پودر باریت چه به صورت عمده و چه به صورت جزئی قیمت بسیار عادلانه و مناسبی دارد، البته قیمتی محصولات اصلاً ثابت نیست و نمی توان یک عدد مشخص برای فروش آنها اعلام کرد.

عوامل متعددی در تعیین قیمت فروش پودر باریت تاثیر گذار هستند که ما در اینجا به ایرانی و خارجی بودن این محصولات، میزان درجه خلوص، برند تولید کننده، اندازه ذرات، نوع بسته آنها می پردازیم که هر یک به نوعی تعیین قیمت این تولیدات را تحت تاثیر خود قرار می دهند.

قیمت پودر های باریت وارداتی تحت تأثیر نرخ ارز قرار می‌ گیرد و در واقع برای واردات این تولیدات به داخل بازار ها باید عوارض گمرکی پرداخت شود، بنابراین تمامی این موارد حاکی از آن است که این تولیدات نسبت به نمونه های ایرانی قیمت بالاتری خواهند داشت.

میزان خلوص پودر های باریت از جمله مهمترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت آنها می باشند چرا که هر چقدر درجه خلوص این تولیدات بیشتر باشد مسلما توجه بیشتری به تولید آنها شده است؛ برند تولید کننده انواع باریت عامل دیگری است که تاثیر بسزایی در تعیین قیمت این محصولات دارد؛ مهمترین دلیل به وجود آمدن این عامل دسترسی به معادن مختلف در سراسر کشور و از آن طرف تجهیزات و تکنولوژی های متنوع برای فرآوری این محصولات می باشد.

اندازه ذرات و نوع بسته بندی پودر های باریت با هم در ارتباط هستند و هر چقدر اندازه ذرات محصولات ریزتر باشد مسلماً به بسته بندی آنها دقت بیشتری می شود و در این شرایط قیمت آنها هم بالاتر خواهد رفت.

بهترین تولید کننده انواع پودر باریت شیشه

اکثر تولید کنندگان از باریم در نقش های حجم دهنده و پر کننده کالاهای تولیدی بهره برداری می نمایند. بدین ترتیب حجم مواد اولیه مصرفی کاهش می یابد و جایگزین آن ماده ای معدنی می شود که بسیار ارزان‌تر است. البته این تنها دلیل کاربرد بالای سولفات باریم نیست. خواص شیمیایی و فیزیکی این کانی هم توجه غالب صنایع را به خود جلب می نماید. خواصی چون: استحکام، مقاومت و عدم جذب روغن و چگالی بالا، این ماده را برای حوزه های تولیدی کارآمد می سازد. گروه صنعتی آروشا تولید کننده برتر انواع پودر باریت در کشور محسوب می‌شود و همواره بهترین تولیدات را به صنایع مصرف‌کننده ارائه می‌دهد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 40

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

بازار بزرگ تولید و فروش فرآورده های معدنی سنگ باریت

Copyright © 2024 All rights reserved