تولید انواع پودر باریت سفید

در تولید انواع پودر باریت سفید در کارخانجات، از پیشرفته ترین دستگاه ها و روش های مدرن بهره برداری می گردد تا در نهایت محصولات خالص و با کیفیتی عرضه شود. اما این فرایند مشمول صرف هزینه و انرژی فراوانی خواهد بود که برخی تولید کننده ها از آن سرباز زده و پودرهای بی کیفیتی به بازار ارائه می دهند.

کاربری بالای مواد معدنی در بازار ایران موجب می‌شود تا از آن در حوزه‌های صنعتی گوناگون بهره‌گیری شود. حوزه‌هایی چون: ساخت پلاستیک، تولید شیشه و سرامیک و بسیاری موارد دیگر به صورت مستقیم و غیرمستقیم از باریم در عملیات‌های خود بهره می برند. بنابراین هنگامی که صنعتگران بمنظور تامین مواد اولیه، به مراکز توزیع مراجعه می کنند، تولیدات غیر اصل و نامرغوبی بدست می آورند که در چرخه‌ی تولید، باعث ایجاد مشکلاتی خواهد شد. جهت جلوگیری از وقوع چنین مشکلاتی، بهترین روش جستجوی تولید کنندگان معتبر و خوشنامی است که سابقه بسیاری در این عرصه داشته و محصولات عالی عرضه می کنند.

تولید انواع پودر باریت سفید

بهترین مرکز فروش باریت ممتاز

به طور کل باریت از دسته‌‌ای از کانی ها تشکیل می شود و منبع اصلی تامین باریم است. این کانی در مناطق بسیاری یافت می شود و کشور ما نیز یکی از این منابع بشمار می رود. معادن فراوانی وجود دارند که در آنها باریت دیده می شود. اما برخی از آنها حاوی ناخالصی زیادی بوده و در نهایت منجر به تولید محصول خالص و پودر باریت سفید ممتاز نخواهد شد. به همین علت فروشندگان و مراکز عرضه کننده اغلب تولیدات نامرغوبی ارائه می‌ دهند که مناسب استفاده در حوزه های صنعتی نیست. صنایع بسیاری از این ماده معدنی برای تولید محصولات خود بهره می برند و به نوعی می توان گفت که از پرکاربردترین مواد معدنی محسوب می شود.

کارخانجات پلاستیک سازی، سرامیک سازی، صنایع داروسازی، ساخت لوازم آرایشی، صنعت رنگ سازی، کارخانجات تولید کاغذ، پالایشگاه‌های نفت و گاز، تولید کابل، تهیه گل حفاری و بسیاری از حوزه های دیگر از پودر باریت در فرآیندهای گوناگون صنعتی بکار می برند. در حقیقت خصوصیات بالقوه و بارز پودر باریت سفید باعث گسترش کاربرد آن شده است. این کانی از سولفات باریم تشکیل شده و به صورت شفاف و نیمه شفاف، در رنگ های سفید، خاکستری،‌ زرد قهوه‌ای و آبی وجود دارد. باریت بسیار سنگین بوده و مانع جذب روغن می شود.

بنابراین برای بهره گیری در صنایع کاملا مناسب بوده و کمک موثری در ساخت کالاها خواهد بود. از میان تمامی صنایع، نزدیک به ۸۰ درصد باریت تولید شده به پالایشگاه‌ های نفت و گاز روانه می گردد. دلیل این امر ساخت گل حفاری بواسطه‌ی پودر باریت می باشد. از سوی دیگر، بخاطر منابع نفتی و گازی موجود در کشور ما،  که در حقیقت چرخه‌ ی اقتصادی ما بر آن استوار شده است، بخش بزرگی از باریت تولیدی صرف تامین گل حفاری می گردد.

مشخصات فنی پودر باریت مخصوص رنگسازی

PRODUCT NAME           BARIUM SULFATE,BARITE
NATURE CRYSTALLINE WHITE BARITE
SPECIFIC GRAVITY 4.25-4.35
WHITENESS 92-94
PARTICLE SIZE(nm)          <8 nm: 99.95%,<2 nm: 85%
RESIDUE GREATER THAN 40 nm        <0.05%
RESIDUE GREATER THAN 20 nm        <0.2%
BASO4 >97.5 wt%
SiO2 <1 wt%
CAO <0.5 wt%
REFRACTIVE INDEX 1/6
WATER SOLUBLE SALTS        <0.3%
OIL ABSORPTION 10 T0 15
PH VALUE 7T09
HARDNESS 3T04
HEAT RESISTANCE >1350 ‘C
LOSS ON IGNITION <0.6 wt%
MOISTURE CONTENT <0.5 wt%

خرید انواع باریت سفید

خرید انواع باریت سفید از مراکز متعدد و به شیوه‌ های مختلف می‌ تواند با تفاوت قیمت زیادی همراه باشد، به عنوان مثال مراکز معتبر نسبت به مراکزی که از اعتبار پایین تری برخوردار هستند تلاش دارند که قیمت محصولات خود را پایین‌ تر اعلام نمایند تا از این طریق در جلب توجه و رضایت مشتریان موفق باشند و مسلم است که خرید از این واحد های عرضه کننده به نفع تمامی متقاضیان و مصرف کنندگان می‌ باشد.

خرید انواع باریت سفید متناسب با نوع مصرف به صورت بسته‌بندی یا فله هم انجام می‌ پذیرد که در این شرایط قیمت تولیدات با یکدیگر متفاوت خواهد بود و بدیهی است که تولیدات بسته‌بندی شده بر مبنای هزینه‌ هایی که برای آنها پرداخت می‌ شود، گران تر باشد.

قیمت باریت کریستال سفید

قیمت باریت سفید کریستال در داخل ایران همراه با نوساناتی متغیر می‌ باشد، اما شما مشتریان گرامی می‌ توانید با خرید عمده و کلی این ترکیبات از حجم تورم در امان بوده و با حداقل قیمت این تولیدات را در اختیار داشته باشید.

باریت کریستال سفید جزو کالا های استراتژیک جهانی است و از طرف بسیاری از صنایع و موسسات تولیدی مورد تقاضا قرار می‌ گیرد، به همین دلیل افزایش تقاضا در بازار های صادراتی و افزایش قیمت این محصولات در بازه‌ هایی که صادرات این تولیدات در حال انجام است، مشاهده می‌ گردد؛ پس خریداران در داخل کشور باید در شرایط بهتری نسبت به خرید عمده این تولیدات اقدام نمایند.

بهترین تولید کننده پودر باریت سفید

شرکت آروشا بزرگترین تولید کننده پودرهای معدنی در کشور بشمار می رود و با تکیه بر کارخانجات مجهز و معادن ممتاز خود، بهترین پودر باریت سفید را عرضه می نماید. تولیدات بی نظیر شرکت طی سالهای گذشته موجب شده تا علاوه بر در اختیار گرفتن بازارهای داخلی، بازار خرید و فروش کشورهای منطقه را نیز از آن خود نماید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 60

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

مطالب جدید سایت