تولید انواع پودر باریت حفاری

تولید انواع پودر باریت مخصوص حفاری یکی از اولویت های بازار داخلی می باشد که باید تلاش شود از این شرایط بهره مناسب را ببریم و موقعیت های بهینه را کسب کرده تا رشد بالا رود. باریم به عنوان یک افزودنی سنگین در گل حفاری چاه نفت استفاده می شود. در صنایع کاغذ و لاستیک؛ به عنوان پرکننده یا گسترش دهنده در پارچه، جوهر و محصولات پلاستیکی؛ در رادیوگرافی به عنوان آلیاژهای جمع کننده (کشنده) در لوله های خلاء. دی اکسید کننده برای مس؛ روان کننده برای روتورهای آند در لوله های اشعه ایکس. آلیاژهای شمع همچنین برای ساخت یک رنگدانه سفید گران قیمت استفاده می شود.

خرید بهترین پودر باریت مناسب

بهترین فروشنده پودر باریت مرغوب

همچنین پودر باریت برای ساخت یک رنگدانه سفید گران قیمت استفاده می شود. تا کنون، استفاده اصلی باریت به عنوان یک “عامل وزن دهی” در حفاری نفت و گاز طبیعی است. در این فرآیند باریت خرد شده و با آب و مواد دیگر مخلوط می شود. سپس به سوراخ مته پمپ می شود. وزن این مخلوط با نیروی نفت و گاز در هنگام رها شدن از زمین مقابله می کند. این به اپراتورهای دکل نفت و گاز اجازه می دهد تا از انتشار مواد انفجاری نفت و گاز از زمین جلوگیری کنند.

در حال حاضر، بیش از 90 درصد مصرف باریت در ایران برای این کاربرد حفاری است. با این حال، مصرف در حفاری “گل” از سال به سال در نوسان است، زیرا بستگی به میزان حفاری اکتشافی دارد. برای نفت و گاز که به نوبه خود به قیمت نفت و گاز بستگی دارد. باریت (سولفات باریم) به عنوان عامل وزن دهی در انواع سیالات حفاری استفاده می شود. 

تولید انواع پودر باریت حفاری

تولید انواع پودر باریت حفاری

در ایران تولید انواع پودر باریت حفاری شرایطی عالی ایجاد کرده است و باید سعی کنیم از این رویکرد بهترین بهره را برده تا رشد اقتصادی حاصل گردد و به سمتی خوب حرکت کنیم. تولید پودر باریت در ایران بسیار کاربردی خوب را دارد که باید تلاشی ویژه را انجام دهیم و به رشد برسیم، بی شک تلاشی مناسب در حفاری ها با پودر باریت بسیار خوب صورت پذیر است.

مطالب جدید سایت