توزیع مستقیم پودر باریت خوب تبریز

توزیع مستقیم پودر باریت به عنوان یک محصول خوب و کاربردی در حوزه‌های مختلف می تواند نقش ارزشمندی در پیشبرد جامعه صنعتی تبریز ایفا نماید. بی شک شرکت های فعال در این زمینه ها نیز نقش مهمی بر عهده دارند. برخی از مواد اولیه به واسطه ی ویژگی های منحصر به فردی که دارا می باشند ارزش بالایی برای سرمایه گذاری دارند. با توجّه به این موضوع پودر باریت به عنوان یکی از بهترین و موثر ترین موقعیت های صنعتی شناخته می شود.

کاربری بالای مواد معدنی در بازار ایران موجب می‌شود تا از آن در حوزه‌های صنعتی گوناگون بهره‌گیری شود. حوزه‌هایی چون: ساخت پلاستیک، تولید شیشه و سرامیک و بسیاری موارد دیگر به صورت مستقیم و غیرمستقیم از باریم در عملیات‌های خود بهره می برند. البته می بایست بر اساس اصول و تصمیم گیری دقیق به بهره برداری رسد تا بازدهی مناسبی کسب گردد. اینگونه عرصه ها برای پیشرفت های صنعتی و متعاقب آن رونق اقتصادی گزینه ای متمایز به شمار می روند.

توزیع مستقیم پودر باریت خوب تبریز

مصارف پودر میکرونیزه باریت

سنگ های معدنی باریت به عنوان نوعی کانی صنعتی شناخته شده هستند. ولی به خاطر سنگینی زیاد، حمل و نقل آنها با سختی زیادی انجام می پذیرد.  در راستای همین موضوع بعد از استخراج بلافاصله به پودر های میکرونیزه تبدیل شده و به این شکل در اختیار صنعتگران قرار می‌ گیرند. پودر باریت در صنعت حفاری نفت و گاز به عنوان یک محصول حیاتی مورد استفاده قرار می‌ گیرد. این ترکیبات در حفاری های عمیق در مناطقی که فشار گاز از سمت پایین به بالا زیاد می شود، برای کنترل وضعیت حفاری مورد استفاده واقع می‌ شود. دومین مورد مصرف پودر باریت در تهیه مواد شیمیایی باریم دار دیده می‌ شود و این محصولات تولید شده در بسیاری از صنایع مخصوصاً در صنعت رنگ به عنوان سیل کننده و در صنعت کاغذ سازی به عنوان پوشش دهنده قابل استفاده می باشند. کاربرد پودر باریت در صنعت شیشه سازی هم از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد.

کاربرد باریت در سرامیک سازی

کاربرد پودر باریت در صنعت سرامیک سازی قابل توجه اکثر صنعتگران قرار گرفته است چرا که این محصولات دارای ویژگی‌ ها و مشخصاتی هستند که در کنار یکدیگر باعث تولید سرامیک های با کیفیت بالاتر و قیمت پایین تر می شوند. در حال حاضر پودر باریت برای به کارگیری در صنعت سرامیک سازی باید از رنگ سفید و درجه خلوص بالایی برخوردار باشد و به عنوان بهترین پرکننده در این میان کاربرد های خود را به نمایش می گذارد. در تولید سرامیک های پیشرفته که در واقع در صنایع الکترونیک، صنعت تولید گوشی، بلندگو و تلفن به کار گرفته می‌ شوند، از این نوع پودر های میکرونیزه استفاده می گردد. اصلی ترین دلیل استفاده از پودر باریت در صنعت سرامیک سازی ایجاد شفافیت و درخشندگی در محصولات نهایی می باشد. این پودر های میکرونیزه به عنوان همگن کننده نیز شناخته شده هستند و به مواد اولیه سرامیک ها اضافه می شوند تا در نهایت کاهش قیمت نهایی محصولات فراهم شود.

توزیع مستقیم پودر باریت خوب تبریز

فروش پودر باریت صنعتی مرغوب

در شهرهای صنعتی بزرگ مانند تبریز که مملو از کارخانجات و توزیع کنندگان فعال است، می‌توان به واسطه‌ی بهره وری مستقیم از پودر باریت خوب و مرغوب به رشد تجاری عالی دست یافت. وجود صنایع متعدد در این منطقه و رونق بالای داد و ستد محصولات و مواد اولیه کاربردی موجبات این شکوفایی را افزون می نماید. از این رو فروشندگان و عرضه کنندگان فراوانی در این زمینه به فعالیت مشغول می باشند. با این حساب دسترسی به این کانی ارزشمند برای کارخانجات و صنعتگران به سادگی امکان پذیر است. نکته قابل ملاحظه تهیه و خریداری پودرهای درجه یک و خالص می باشد که برخی مواقع با دشواری هایی همراه است.

از سوی دیگر رنگ سفید و درخشان مواد معدنی منگنز هم در این رویکرد بسیار حائز اهمیت است و براقیت بیشتری به محصولات ارائه می دهد.

همان طور که ذکر شد تعداد زیادی از مراکز فروش پودر باریت به این حرفه مشغول می باشند. اما مشکل زمانی نمایان می گردد که بعضی افراد سودجو به خاطر بازدهی بیشتر اقدام به ارائه محصولات ناخالص و درجه دو می کنند. این در حالی است که درصد خلوص سولفات باریم ، بالاخص در برخی حوزه ها از اهمیت بالایی برخوردار است. وجود ناخالصی بیش از اندازه در بسیاری از صنایع ممکن است کیفیت تولیدات آنها را به شدت کاهش دهد. از این رو صاحبان این مشاغل عمدتا به دنبال کارخانجاتی هستند که توزیع مستقیم تولیدات خود را در دست دارند. بدین ترتیب از سطح کیفیت محصولات اطمینان بیشتری خواهند داشت. ناگفته نماند که خرید مستقیم از تولید کننده مزایای دیگری را نیز به همراه دارد. از آن جمله می توان به نرخ فروش ارزان تر تولیدات اشاره کرد.

مرکز توزیع مسنقیم پودر باریت خوب تبریز

در میان انواع فروشندگانی که در تبریز به توزیع پودر باریت مشغول هستند، شرکت آروشا به عنوان بزرگترین تولید کننده، بهترین گزینه بشمار می‌رود. چراکه تولیدات کارخانجات خود را مستقیما عرضه می دارد. از طرفی مرغوب ترین پودر باریت ایران را به تولید می رساند.

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رای: 0

منتظر دریافت نظر شما هستیم.

مطالب جدید سایت