توزیع عمده پودر باریت مرغوب صنایع سرامیک سازی

تعداد زیادی از صنعتگران داخلی و بسیاری از تولید کنندگان جزء مصرف کنندگان سولفات باریم محسوب می‌شوند.‌ یکی از پرمصرف‌ ترین آنها صنعت حفاری است. حفر چاه های عمیق از طریق این ماده معدنی سهولت می یابد و بازدهی بیشتری را به همراه خواهد داشت. وزن سنگین سولفات باریم در این صنعت نقش مهمی ایفاء می کند و باعث می گردد تا فعالان این حوزه تمایل زیادی به آن از خود نشان دهند. به واسطه‌ی باریم بکار رفته در گل مخصوص حفاری، عملکرد استخراج با شرایط مناسب تری انجام می شود. به همین علت سهم زیادی از توزیع کنندگان عمده پودر باریت مرغوب به محصولات مخصوص حفاری تعلق دارد.

توزیع عمده پودر باریت مرغوب صنایع سرامیک سازی

دلیل استفاده از باریت در صنعت سرامیک سازی

پودر باریت در علم شیمی در گروه ترکیبات طبیعی سولفات باریم دسته بندی می گردد که نام آن به معنای سنگینی است و به دلیل سنگینی زیادی که دارد این نام بر روی آنها قرار گرفته است؛ از این ترکیبات در صنایع بی شماری با اهداف خاص بهره برداری می گردد؛ اما در صنعت سرامیک سازی که جزو صنایع مهم است این ترکیبات با هدف یک دست ساختن مواد مذاب در مراحل ذوب استفاده می‌ شود و در نهایت این ترکیبات با کاهش حباب در محصول نهایی و افزایش درخشندگی و شفافیت نتایج مثبتی را ایجاد می نمایند؛ به نوعی که در حال حاضر تولید کنندگان انواع سرامیک های پیشرفته از این تولیدات بهره برداری کرده و محصولاتی را بابت استفاده در صنایع الکترونیک و مغناطیس ارائه می نمایند.

البته این نکته هم قابل توجه است که پودر های میکرونیزه باریت همانند دیگر فرآورده های معدنی در طی فرایند های پردازش دچار تغییراتی می شود که بهتر است مصرف کنندگان با شناخت کامل تری به تهیه و خرید این محصولات بپردازند چرا که استفاده نامناسب از آنها می‌ تواند به جای ایجاد نتایج مثبت، خسارت‌ های جبران‌ ناپذیر مالی را فراهم کند.

در هر صورت پودر باریت یک انتخاب ایده آل برای استفاده در صنعت سرامیک سازی می باشد و اگر شما مشتریان گرامی جزو تولیدکنندگان برتر  سرامیک در ایران هستید می توانید با آروشا پودر ارتباط برقرار کرده و نسبت به محصولات متناسب، اطلاعات خود را تکمیل کنید.

آنالیز فیزیکی پودر باریت کریستال

Result Element Result Element
mohs 3.5 Hardness by 89.5-92 Whiteness
gr/cm3 4.49 Bulk density 92 Brightness
4.3-4.4 Specific gravity 0.29 Moisture
8.16 Ph value

فروش پودر باریت باکیفیت سرامیک سازی

همان طور که ذکر شد، غالبا پودر باریت مرغوب تولیدی به صورت عمده برای مقاصد حفاری توزیع می گردد. اما صنایع سرامیک سازی هم در این بازار به عنوان مصرف کنندگان بارز شناخته می شوند. مقاومت بالای باریم در برابر حرارت خصوصیتی است که توجه کارخانجات سرامیک سازی را به سمت خود جلب می کند. چراکه سرامیک های تولیدی پس از فرآیندهای مختلف می بایست تحت دمای بالای کوره ها قرار گیرند. این در حالی است که چنانچه مواد مورد استفاده از استقامت مطلوبی برخوردار نباشند، تولیدات دچار آسیب خواهند شد. با این تفاصیل تولید کننده با بهره گیری از مواد اولیه ارزان و موثر به تولید محصولاتی می پردازد که دارای کیفیت ایده آلی هستند. بنابراین نه تنها هزینه های ساخت را کاهش می دهد بلکه طی مدت زمانی اندک اعتبار بسیاری برای صنعت خود فراهم می کند. البته تمام این شرایط به میزان کیفیت و خلوص پودر باریت وابسته است.

مرکز توزیع عمده پودر باریت مرغوب

به طور حتم بهره وری از مواد نامرغوب و غیر اصل، علاوه بر اینکه سطح کیفی محصولات را افزایش نمی دهد، گاها با خسارات مالی همراه خواهد بود. به عنوان مثال سرامیک های تولیدی در کوره مقاومت بالایی را نخواهند داشت و بدین ترتیب تولیدات همراه با لکه‌های مشخص و پیامدهای دیگر مواجه می شوند. در نتیجه زیان زیادی به تولید کننده وارد می گردد. چنانچه به دنبال توزیع کننده عمده پودر باریت مرغوب هستید می تواند با کارشناسان فروش ما در شرکت آروشا تماس حاصل فرمایید. 

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 51

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

مطالب جدید سایت