توزیع عمده پودر باریت مرغوب صنایع سرامیک سازی

تعداد زیادی از صنعتگران داخلی و بسیاری از تولید کنندگان جزء مصرف کنندگان سولفات باریم محسوب می‌شوند.‌ کاربری بالای مواد معدنی در بازار ایران موجب می‌شود تا از آن در حوزه‌های صنعتی گوناگون بهره‌گیری شود. حوزه‌هایی چون: ساخت پلاستیک، تولید شیشه و سرامیک و بسیاری موارد دیگر به صورت مستقیم و غیرمستقیم از باریم در عملیات‌های خود بهره می برند. یکی از پرمصرف‌ ترین آنها صنعت حفاری است. حفر چاه های عمیق از طریق این ماده معدنی سهولت می یابد و بازدهی بیشتری را به همراه خواهد داشت. وزن سنگین سولفات باریم در این صنعت نقش مهمی ایفاء می کند و باعث می گردد تا فعالان این حوزه تمایل زیادی به آن از خود نشان دهند. به واسطه‌ی باریم بکار رفته در گل مخصوص حفاری، عملکرد استخراج با شرایط مناسب تری انجام می شود. به همین علت سهم زیادی از توزیع کنندگان عمده پودر باریت مرغوب به محصولات مخصوص حفاری تعلق دارد.

توزیع عمده پودر باریت مرغوب

فروش پودر باریت باکیفیت سرامیک سازی

همان طور که ذکر شد، غالبا پودر باریت مرغوب تولیدی به صورت عمده برای مقاصد حفاری توزیع می گردد. اما صنایع سرامیک سازی هم در این بازار به عنوان مصرف کنندگان بارز شناخته می شوند. مقاومت بالای باریم در برابر حرارت خصوصیتی است که توجه کارخانجات سرامیک سازی را به سمت خود جلب می کند. چراکه سرامیک های تولیدی پس از فرآیندهای مختلف می بایست تحت دمای بالای کوره ها قرار گیرند. این در حالی است که چنانچه مواد مورد استفاده از استقامت مطلوبی برخوردار نباشند، تولیدات دچار آسیب خواهند شد.

از سوی دیگر رنگ سفید و درخشان مواد معدنی منگنز هم در این رویکرد بسیار حائز اهمیت است و براقیت بیشتری به محصولات ارائه می دهد. با این تفاصیل تولید کننده با بهره گیری از مواد اولیه ارزان و موثر به تولید محصولاتی می پردازد که دارای کیفیت ایده آلی هستند. بنابراین نه تنها هزینه های ساخت را کاهش می دهد بلکه طی مدت زمانی اندک اعتبار بسیاری برای صنعت خود فراهم می کند. البته تمام این شرایط به میزان کیفیت و خلوص پودر باریت وابسته است.

شرکت توزیع پودر باریت مرغوب

مرکز توزیع عمده پودر باریت مرغوب

به طور حتم بهره وری از مواد نامرغوب و غیر اصل، علاوه بر اینکه سطح کیفی محصولات را افزایش نمی دهد، گاها با خسارات مالی همراه خواهد بود. به عنوان مثال سرامیک های تولیدی در کوره مقاومت بالایی را نخواهند داشت و بدین ترتیب تولیدات همراه با لکه‌های مشخص و پیامدهای دیگر مواجه می شوند. در نتیجه زیان زیادی به تولید کننده وارد می گردد. چنانچه به دنبال توزیع کننده عمده پودر باریت مرغوب هستید می تواند با کارشناسان فروش ما در شرکت آروشا تماس حاصل فرمایید. 

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رای: 0

منتظر دریافت نظر شما هستیم.