تجارت اینترنتی پودر باریت حفاری ایران

همان طور که می دانید پودر باریت در ایران برای حفاری چاه های عمیق، در حجم بالایی مورد استفاده قرار می گیرد. در حقیقت سولفات باریم که در سنگ باریت یافت می شود، تاثیر زیادی در بهبود عملکرد پالایشگاه ها دارد. دانسیته بالا یکی از ویژگی های اصلی این کاتی کاربردی است. این خصیصه کمک می کند تا عملیات استخراج با دقت بیشتری صورت گیرد و حتی الامکان خروج مواد، از جمله مواد نفتی با کارکرد موثرتری انجام شود. البته تمامی این موارد به درصد خلوص و کیفیت پودر مورد استفاده بستگی خواهد داشت. در صورتی وجود ناخالصی زیاد در پودر، عملکرد مناسبی را از آن شاهد نخواهیم بود. به همین علت جهت تهیه گل حفاری، غالبا از بهترین پودرهای تولیدی بهره می برند. بدین ترتیب از اثرگذاری گل حفاری، اطمینان خواهند داشت. تجارت اینترنتی پودر باریت در حال رونق گرفتن می باشد.

فروش اینترنتی پودر باریت حفاری

بزرگترین تولید کننده پودر باریت ایران

کشور ما یکی از بزرگترین صادر کنندگان نفت و گاز در جهان است. بیشتر درآمد کشور بر اساس تجارت این محصولات می باشد. بنابراین میزان بهینه سازی عملکرد پالایشگاه ها، از اهمیت بالایی برخوردار است. هرچه عملیات استخراج نفت و گاز با کیفیت مطلوب تری صورت پذیرد، به طور قطع بازدهی بیشتری را در بر خواهد داشت. با توجه موارد مذکور، بیشترین خط تولید پودر باریت ایران ، به منظور بهره وری در صنعت حفاری ارایه می گردد. این طور که از شواهد پیداست، چیزی در حدود 90 درصد پودرهای عرضه تولیدی کارخانجات، به مصرف پالایشگاه های نفت و گاز و دیگر حفاری‌ها می‌رسد. بدین ترتیب تجارت پر رونقی در این حوزه ایجاد می شود که با ساخت و توزیع محصولات مرغوب و ممتاز شکوفا تر خواهد شد.

باید یاد آور شد که بهره گیری از سولفات باریم، محدود به صنعت حفاری نیست. خصوصیات شکفت انگیز باریم، بسیاری از صنایع دیگر را به سمت این ماده‌ی معدنی جلب می کند. از این قبیل می توان به: صنایع کاغذ سازی، صنعت رنگسازی، ساخت لوازم بهداشتی، مصالح ساختمانی، تولید مواد منفجره و دهها موارد دیگر اشاره نمود. به طور مثال کارخانجات رنگسازی از باریت سفید برای تولید پیگمنت های سیال و سایر محصولات خود بهره می برند. پوشانندگی و مقاومت عالی پودر باریت سفید در این حوزه نقش مهمی ایفاء می کند و در افزایش سطح کیفی تولیدات موثر است.

مشخصات باریت حفاری طبق استاندارد API

خواص مشخصات مورد نیاز
وزن مخصوص حداقل g/cm2 4.20
مقدار فلزات قلیایی محلول در آب مانند کلسیم حداکثر 220 ppm
باقیمانده روی سرندهای 200 مش حداکثر 3%
باقیماند روی سرند های 325 مش حداکثر 5%
مقدار نمک های محلول کمتر از 1 ppm
مقدار اکسید های آهن در حد 1 ppm
Baso4 92-96 درصد

تجارت اینترنتی پودر باریت

در حال حاضر افزایش تقاضا برای انرژی و پیشرفت صنعت حفاری نفت و گاز با در نظر گرفتن خصوصیات پودر باریت باعث گستردگی بازار فروش این محصولات در بین کشور های خاورمیانه شده است. بخش گاز و نفت جزو اقتصادی ترین بخش ها در جهان هستند و بیشترین مصرف کننده باریت نیز به حساب می آیند و  انتظار می رود که بازار جهانی باریت تحت تاثیر میزان استفاده از گاز و نفت قرار بگیرد. وابستگی جهان به گاز و نفت در حال حاضر رو به افزایش می باشد و بر اساس همین مورد انتظار می‌ رود که بازار فروش پر رونقی برای پودر باریت تولید شده در ایران رقم خورد. در بازار تجارت اینترنتی پودر باریت کیفیت این محصولات و نحوه تولید و عرضه آنها به بازار از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد و از آنجایی که صنعت نفت و گاز جزو صنایع مهم به حساب می آید، حتماً باید باریت با بالاترین کیفیت در این زمینه مورد استفاده قرار گیرد.

دلیل استفاده از پودر باریت در حفاری

دلیل استفاده از پودر باریت در صنعت حفاری نفت و گاز مربوط به تهیه گل حفاری می باشد. این ترکیبات با وزن مولکولی بالا و چگالی بالایی که دارند به راحتی می توانند با گل حفاری ترکیب شده و از ایجاد فشار در مناطق مختلف حفاری جلوگیری نمایند. شایان ذکر است که پودر باریت برای استفاده در این صنعت باید دارای مش بندی بالای ۲۰۰ باشد. علاوه بر موارد گفته شده پودر باریت دارای نرمی و لطافت خاصی است و همین نرمی این ترکیب معدنی باعث می شود که در زمان انجام فرآیند های حفاری از رسیدن آسیب به ابزار های حفاری جلوگیری شود و از این قابلیت پودر باریت همچنین به عنوان یک روانکار استفاده می گردد. پودر باریت مورد استفاده در حفاری چاه بسته به نوع سنگ معدن می تواند در رنگ‌ های سیاه، آبی و خاکستری باشد.

تجارت اینترنتی پودر باریت حفاری ایران

معتبرترین شرکت فروش پودر باریم سولفات صادراتی با فعالیت به صورت کاملاً شفاف و از طریق وب سایت های اینترنتی رسمی شرایط بهتری را برای فعالیت شرکت های صادر کننده این ترکیبات معدنی ایجاد می نماید.با توجه به موضوعاتی که شرح دادیم، اما همچنان بسیاری از تولید کنندگان و کارخانجات صنعتی برای تامین مواد اولیه اصل و مناسب با مشکل مواجه هستند. ازاینرو شرکت آروشا تصمیم گرفته، پودر باریت تولیدی خود را، که جهت استفاده در صنایع حفاری ایران ساخته شده‌است، بصورت مستقیم و اینترنتی به خریداران عرضه نماید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 34

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

بازار بزرگ تولید و فروش فرآورده های معدنی سنگ باریت

Copyright © 2024 All rights reserved