بازار فروش پودر باریت صنعتی

در بازار فروش پودر باریت صنعتی شرکت های تجاری متعددی مشغول فعالیت هستند که بهترین نمونه این کالاها را در اختیار مصرف کننده قرار می دهند. پودرهای باریت استفاده شده در حوزه‌ های گوناگون، از جمله تولیدات معادن داخل کشور می باشد و به دلیل وزن سنگین در صنایع استخراج نفت و گاز و نیز در پتروشیمی ها به کار گرفته شده است. بدین ترتیب برای جداسازی نفت و گاز در سیلوهای مواد پتروشیمی، بهترین راه بهره گیری از باریت صنعتی است که به تفکیک این محصولات کمک بسیاری می نماید.

بازار فروش پودر باریت صنعتی

ویژگی‌ های باریت

باریت به صورت طبیعی در اشکال مختلفی قابل شناسایی می‌ باشد و کانی شناسان در ایران معتقد هستند که این ترکیبات به سه شکل رگه‌ ای، لایه‌ ای و رسوبی استخراج می‌ گردند؛ نمونه‌ های رگه‌ ای این محصولات در محل گسل‌ ها و شکستگی‌ ها قابل مشاهده هستند که تشکیل آنها از مجموع محلول‌ های گرمایی و ماگمایی به وجود آمده است.

نمونه‌ های لایه‌ ای و رسوبی این ترکیبات در محیط‌ های آتش نشانی قابل مشاهده هستند و در نهایت کانسار های برجامانده باریت از طریق هوازدگی سطح سنگ‌ های باریتی به وجود می‌ آید، این ترکیبات به صورت طبیعی و خالص، بی‌ رنگ یا شیری‌ رنگ هستند اما در صورت وجود ناخالصی‌ های دیگر ممکن است در رنگ‌ های  دیگر هم یافت شوند.

در ساختار مولکولی این فرآورده‌ های معدنی سه جهت رخ با زاویه قائم مشاهده می‌ شود که برای شناسایی آنها از هر سه طرف استفاده می‌ گردد؛ خنثی بودن این فرآورده‌ های سفید رنگ در فاز های مایع،  آنها را به یک ترکیب پایه‌ دار تبدیل کرده است و بیشتر صنعتگران از خنثی بودن این فرآورده‌ ها به عنوان اصلی‌ ترین شاخصه یاد می‌ کنند.

یک ویژگی جذاب و کمتر شناخته شده باریت در قابلیت این ترکیبات در جذب اشعه‌ های ایکس و گاما می‌ باشد که کاربرد های بسیار نوینی به واسطه همین ویژگی از این ترکیبات در صنعت پزشکی به ثبت رسیده است.

مشخصات فنی باریت

Melting Point 1580°C
Color Yellow/white
Physical Form Solid/powder
Quantity 20 kg
Assay Percent Range 92.5 to 97%
Formula Weight 233.39
Percent Purity 97.5 to 100.5%
Grade arp
Identification Pass Test
Packaging Laminated bag

توزیع پودر باریت رنگ سازی

یکی از مهمترین اقدامات مجموعه صنعتی آروشا پودر، تولید پودر باریت رنگ سازی می باشد. این ترکیب معدنی به عنوان ماده اولیه در صنعت تولید رنگ های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.  از آنجایی که صنعت رنگ سازی جزو اصلی‌ترین صنایع تولیدکننده در ایران است، استفاده از بهترین پودر های باریت، برای تولید محصولاتی با کیفیت در این زمینه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می‌باشد.

از پودر باریت در صنعت رنگ سازی برای ماندگاری بیشتر رنگ ها استفاده می شود.  مجموعه آروشا پودر، به عنوان یکی از بهترین مراکز تولید کننده و توزیع کننده پودر باریت رنگ سازی تمام تلاش خود را به کار می برد تا بهترین محصولات را تولید و عرضه نماید.

مرکز پخش پودر باریت

آروشا پودر معتبرترین مرکز پخش پودر باریت با بالاترین درجه خلوص برای استفاده در بین صنایع مختلف می باشد. این مجموعه تولید کننده با رعایت استانداردها در تهیه این محصولات و همچنین استفاده از بسته بندی های با کیفیت و ارائه آنالیز فنی محصولات خود به خریداران در اولین مرحله خرید همواره تلاش می نماید که به جلب توجه مشتریان بیشتر در بازارهای هدف برسد.

علاوه بر این موضوع مجموعه صنعتی آروشا پودر پشتیبانی های قوی برای ثبت سفارشات متقاضیان خود دارد و هر یک از مشتریان در هر نقطه از کشور که قرار داشته باشند می توانند خرید این محصولات را در حجم های مورد نیاز به انجام برسانند.

بازار فروش پودر باریت صنعتی

نمایندگی فروش پودر باریت صنعتی

پودر باریت صنعتی در عصر حاضر در ایران در حجم های بسیار زیادی تولید می گردد و در واقع کارخانه های معتبری در این زمینه در حال فعالیت هستند که می‌ توان در این میان به مجموعه صنعتی آروشا پودر اشاره کرد. آروشا پودر برای رفاه حال مشتریان، نمایندگی های فروش خود را به صورت اینترنتی فعال نموده است تا بتواند بهترین محصولات را در اختیار تمامی خریداران قرار دهد.

در عملیات فروش پودر باریت صنعتی در آروشا پودر، حذف واسطه ها به عنوان اصلی‌ترین عامل تاثیر گذار در افزایش قیمت این محصولات در نظر گرفته می‌ شود و در واقع محصولاتی به صورت مستقیم و بدون هیچگونه واسطه در اختیار تمامی خریداران در سراسر کشور قرار می گیرد.

بازار بزرگ فروش پودر باریت صنعتی مرغوب

در بازار بزرگ خرید و فروش پودر باریت صنعتی بهترین نمونه از این محصولات در طیف رنگی سفید و کرم عرضه می گردد که مورد نیاز صنایع مختلف می باشد. ابتدا قصد داریم اطلاعات پیش زمینه ای را در اختیارتان قرار دهیم. باریت ماده ای معدنی است که حاوی سولفات باریم بوده و منبع اصلی تهیه باریم می باشد. در حقیقت باریت مجموعه ای از کانی‌ها است و به ترکیباتی همچون سلستین و آنگلزیت که شامل باریت هستند، گروه باریت می گویند.

این عبارت کلمه ای یونانی است که به معنی سنگین می باشد و برای اولین بار در کشور رومانی کشف گردید. شکل بلور آن ورقه ای، پهن و کوتاه بوده و به صورت شفاف و نیمه شفاف، در رنگ های سفید خاکستری زرد آبی قهوه ای قرمز و بیرنگ وجود دارد.

به طور معمول باریت در زمینه های گوناگونی مورد بهره گری قرار می گیرد. کاربرد متنوع و گسترده به دلیل فراوان بودن منابع و ذخایر باریت در اقصی نقاط دنیا و نیز به خاطر خصوصیات بالقوه آن می باشد و موجب شده صنایع مختلف از این کانی در روند فعالیت های خود بهره مند گردند. از اینرو در صنایعی چون:

  • لاستیک سازی
  • ساخت کاغذ های مرغوب
  • کابل سازی
  • پلاستیک سازی
  • رنگ سازی
  • سرامیک سازی
  • تولید شیشه های شفاف
  • ساخت و پردازش کائوچو

جالب است بدانید بنابر آمار های بدست آمده ذخایر شامل باریت بسیار است و کشورهایی از قبیل: چین، هند و مراکش بزرگترین تولید کنندگان این مواد بشمار می‌روند که در بین آنها، ایران در رتبه ششم قرار دارد.

 تولید پودر باریت درجه یک

همان طور که در بالا اشاره شد، باریت مصارف متنوعی دارد. به همین جهت صنایع گوناگون به خرید و استفاده از این کانی روی آورده و نیاز بیشتری به تولید پودر باریت مشاهده می شود. از این رو شرکت آروشا، بزرگترین تولید کننده پودرهای معدنی برای تامین مایحتاج صنعتگران اقدام به تولید و فروش پودر باریت صنعتی درجه یک نموده است.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 51

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

مطالب جدید سایت