بازار تولید کننده پودر باریت سفید خالص

بازار داد و ستد مواد معدنی، به خصوص پودر باریت این روزها داغ است و هر تولید کننده ای محصولات سفید و خالص ارایه دهد، از رقیبان خود پیشی خواهد گرفت. هر چه علم پیشرفت می کند، دانشمندان شناخت بهتری از مواد پیدا می کنند. در مورد مواد معدنی هم به همین منوال است و امروزه محققان خواص بیشماری از کانی ها به دست می آورند. سولفات باریم هم، از این قاعده مستثنی نیست و با توجه به کاربردی تا بحال داشت، به دلیل اثرات فوق العاده‌تی که از آن به دست آمده بیش از پیش توجه صنعتگران را بخود جلب می‌نماید. بدین ترتیب پودر باریت که زمانی به خاطر نرخ فروش ارزان مورد استفاده قرار می‌گرفت، هم اکنون به دلیل اثرگذاری منحصر خود نیز در صنایع گوناگون به کار می رود.

بازار تولید کننده پودر باریت سفید خالص

مرکز فروش پودر باریت درجه یک

همان طور که می دانید هر چقدر تعداد واسطه ها و دلالان در خرید و فروش پودر باریت مرغوب و درجه یک بیشتر باشد، کیفیت محصولات و قیمت آن‌ ها دستخوش تغییراتی می گردد چرا که برخی از افراد برای رسیدن به سودآوری بیشتر اقدام به مخلوط کردن پودر های غیر مرغوب و بی‌ کیفیت با پودر های درجه یک می نمایند

یکی از اصلی ترین کاربرد های پودر باریت سفید در استخراج چاه‌ های نفت و گاز دیده می شود و در نتیجه کارخانه های وابسته به این پودر های میکرونیزه با مواد اولیه نامرغوبی مواجه می‌ شوند. پودر باریت درجه یک و مرغوب نقش اساسی را در برخی از صنایع همچون صنعت سرامیک سازی، شیشه سازی به عنوان حجم دهنده بر عهده می گیرد و بدیهی است که کیفیت این محصولات باید تضمین شده باشد تا تولید کنندگان بتوانند تولید محصولاتی با کیفیت و کمیت بیشتر را تضمین نمایند. حالا تصور کنید پودر های نامرغوب همراه با ناخالصی های بسیار زیاد وارد خطوط تولیدی محصولات شود. به طور حتم محصول تولید شده کیفیت مناسبی نخواهد داشت. صنعتگران وابسته به انواع پودر باریت مرغوب و درجه یک تنها یک راه برای خرید بهترین محصولات در این زمینه دارند که به معتبرترین مرکز فروش این محصولات مراجعه کرده تا بتواند از اصالت تولیدات این مراکز اطمینان کافی را داشته باشند.

کاربرد پودر باریت در صنعت سرامیک سازی

به جرأت می‌ توان گفت یکی از رایج ترین کاربرد های پودر باریت با کیفیت درجه یک در صنایع سرامیک سازی کشور دیده می شود. از آنجایی که منبع اصلی تولید این پودر های میکرونیزه منابع طبیعی هستند، به استفاده از آنها در تولید انواع کاشی و سرامیک تاکید بسیار زیادی می شود. میزان خلوص پودر باریت مورد استفاده در صنعت سرامیک سازی از اهمیت فوق بالایی برخوردار می باشد و در واقع پودر باریت به کار گرفته شده در این صنعت باید دارای دانه بندی یک دست و یک نواختی باشد. از پودر باریت در صنعت سرامیک سازی با هدف یکسان کردن مواد مذاب در فرایند های تولیدی استفاده می شود. این پودر های میکرونیزه باعث افزایش درخشندگی و شفافیت و در نهایت کاهش حباب در محصولات نهایی می گردند. یکی از مهمترین دلایل استفاده از پودر باریت در صنعت سرامیک سازی و دیگر صنایع تولیدی قیمت ارزان این محصولات و تولید عمده آنها در داخل کشور می باشد و در حال حاضر شرکت های بی شماری این محصولات را در حجم های بالای تولید و ارائه می نمایند.

بازار تولید کننده پودر باریت سفید خالص

عرضه پودر باریت مخصوص رنگ و پوشش

میزان رنگ دهی عالی پودر خالص باریت سفید دلیلی است برای بهره گیری از آن در صنعت رنگ سازی و همچنین مزایای دیگری را به همراه دارد. پوشش دهی مناسب این کانی نقش موثری در بالا بردن سطح کیفی محصولات خواهد داشت و آنها را به تولیداتی مرغوب تر مبدل می کند. از سوی دیگر درخشندگی مطلوبی به محصول می بخشد و همینطور باعث بهبود استقامت رنگ خواهد شد. بنابراین رنگ هایی که با استفاده از پودر باریت تولید می گردند در برابر سایش، حرارت و عوامل مخرب دیگر مقاومت بیشتری نشان می دهند. گذشته از این موارد حجم دهی سولفات باریم در رنگ سازی موجب صرفه جویی در مخارج تولید می شود.

بسته های حاوی باریت صادراتی معدنی حتماً باید در جاهای خشک  و با تهویه مناسب قرار گیرند آن ظرف ها و کیسه هایی که حاوی این پودزر ها هستند باید بعد از هر بار مصرف کاملاً بسته شوند.

بدین ترتیب کارخانجات صنعت رنگ با بکارگیری باریم در ترکیبات خود، تولیداتی عرضه می.نمایند که نه تنها سودآوری بیشتر را موجب می‌گردد، بلکه آنها را به محصولی بی‌نظیر تبدیل می کند. این روند در بسیاری از حوزه های صنعتی به چشم می خورد. ساخت گل حفاری یکی دیگر از این موارد می باشد که با بهره وری از پودر باریت درجه یک رقم می خورد. ویژگی موثر سولفات باریم در این زمینه، وزن زیاد و چگالی بالای آن است. این ویژگی برای حفاری چاه های عمیق از اهمیت زیادی برخوردار است و فرایند استخراج را با عملکردی متفاوت به پیش خواهد برد.

کارخانه تولید خالص ترین پودر باریت سفید

در کارخانجات مجهز شرکت آروشا با استفاده از نیروی مجرب و متخصص پودر باریت سفید و خالص، بر اساس استانداردهای بین المللی تولید می‌گردد. بهمین علت این نه تنها در داخل کشور از استقبال فراوانی برخوردار است بلکه بیشتر بازارهای کشورهای منطقه را نیز از آن خود نموده است.

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رای: 0

منتظر دریافت نظر شما هستیم.

مطالب جدید سایت