بازار تولید پودر باریت کریستال

اصولا پودر باریت مصارف زیادی در صنایع مختلف دارد که گاها از باریت کریستال در تولید برخی محصولات استفاده می کنند. عامل اصلی کاربرد این کانی، نرخ ارزان و مناسبی است که به دلیل وجود فراوان آن در سطح کره‌ی زمین به وجود آمده است. با این حال ویژگی های بخصوصی را نیز دارا می باشد که در موارد مختلف کارآمد می باشد و به ساخت کالایی مرغوب کمک می کند. این ماده ی معدنی مقاومت بالایی دارد و در مقابل حرارت و سایش به سادگی ایستادگی می کند. از سوی دیگر رنگ سفید و درخشان آن برای برخی صنایع بسیار کارایی دارد و موجب بهینه سازی سطح کیفیت محصولات می گردد یکی از اصلی ترین کاربرد های پودر باریت سفید در استخراج چاه‌ های نفت و گاز دیده می شود اما همان طور که گفته شد، بیشتر صنعتگران از این عنصر به منظور حجم دهی به تولیدات خود استفاده می کنند. با این کار هزینه‌های تولید را کاهش می دهند و علاوه بر این تولیداتی مرغوب‌تر به دست می آورند.

بازار تولید پودر باریت کریستال

قیمت فروش هر تن پودر باریت معدنی

یکی از مهمترین کاربرد های پودر باریت میکرونیزه در عصر حاضر در صنعت پزشکی و داروسازی دیده می شود. از آنجایی که این ترکیبات معدنی دارای وزن خالص و چگالی بالایی هستند به راحتی می‌ توانند مانع خوبی در برابر اشعه ایکس باشند. به همین دلیل از این محصولات به عنوان محیطی تباین برای انجام آزمایش های اشعه ایکس استفاده می شود. استفاده از پودر های باریت در صنعت پزشکی به دو صورت دیده می شود. در اولین مرحله از پودر باریت برای تولید مصالح و بلوک ها استفاده می شود. تولید بلوکه از باریت باعث می‌ گردد تا این بلوکه ها مانعی خوبی برای عبور اشعه ایکس باشند. به همین دلیل دیوار های اتاق های عکسبرداری را از مصالحی می سازند که دارای پودر های باریت هستند .در مرحله دوم از باریت به عنوان دارویی خوراکی جهت عکسبرداری از قسمت های داخلی بدن مخصوصا معده استفاده می گردد. از آنجایی که باریت در بدن عوارض ایجاد می نماید، خیلی سریع بعد از انجام عکس برداری به وسیله مایعات از بدن انسان باید خارج شود.

بهترین پودر باریت ایرانی

با در نظر گرفتن این نکته که کشور های خاورمیانه جزو اصلی‌ ترین منابع نفت و گاز در کل دنیا هستند، میزان مصرف باریت نیز در این کشور ها بسیار زیاد می باشد. کشور ایران نیز جزو برترین و بزرگترین منابع پودر باریت در بین کشور  های خاورمیانه به شمار می رود که میزان استخراج این ماده معدنی روز به روز ارزش بسیار بیشتری را به خود اختصاص می دهد و حجم قابل توجهی از این ترکیبات برای صادرات به کشورهای همسایه عرضه می گردند. از مرغوب‌ترین باریت های استخراج شده در ایران می توان به پودر های باریت میکرونیزه آروشا پودر اشاره کرد. برای خرید این محصولات می توانید از طریق همین مرکز اینترنتی با مشاورین مجموعه آروشا پودر در ارتباط باشید. خرید پودر باریت مرغوب و درجه یک از گروه صنعتی آروشا پودر می تواند بهترین انتخاب برای شما مشتریان گرامی باشد.  آروشا پودر با ارائه بهترین و با کیفیت ترین محصولات در تلاش است تا صنایع بزرگ و حساس را در انجام هر چه بهتر فعالیت های تولیدی خود همیاری نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و نحوه خرید مرغوب ترین پودر باریت با ما ارتباط بگیرید.

بازار تولید پودر باریت کریستال

بهترین مرکز توزیع پودر باریت درجه یک

با توجه به اینکه منابع حاوی باریت در ایران بسیار است، تعداد تولید کنندگان پودر باریت کریستال معدود است و اغلب مراکز توزیع، به عنوان واسطه در این حیطه فعالیت دارند. فروشندگانی که مواد معدنی تولیدی را از کارخانجات خریداری می کنند و سپس در اختیار متقاضیان قرار می دهند. هر چند این موضوع باعث می شود تا مصرف کننده در هر منطقه و به راحتی مایحتاج خود را تهیه نماید. اما با گذشت زمان و ورود برخی افراد سودجو به این عرصه، مشکلاتی در این مسیر پدیدار شد. بعضی فروشندگان به خاطر سودآوری بیشتر اقدام به تغییر کیفیت محصولات خود کردند و پودرهای خالص را با پودرهای ناخالص ترکیب نمودند.

بدین ترتیب سهم بیشتری از مبالغ دریافتی نصیب آنها شد. این مطلب برای کارخانجات صنعتی اما خسارات بسیاری را ببار آورد. میزان خلوص سولفات باریم در صنایع مختلف متفاوت است. بعضی کارخانجات از مواد خالص تر استفاده می کنند و برخی دیگر، درصد خلوص پایینی تری را به کار می بندد. این اختلاف که منجر به وجود ناخالصی بیشتر در ترکیبات مورد استفاده می شود، سطح کیفی کالاهای تولیدی را دستخوش تغییر خواهد کرد. از این رو غالب صنعتگران برای تامین پودر باریت درجه یک به تولید کنندگان و کارخانجات تولیدی مراجعه می نمایند.

تولید و فروش مستقیم پودر باریت کریستال

بسته های حاوی باریت صادراتی معدنی حتماً باید در جاهای خشک  و با تهویه مناسب قرار گیرند آن ظرف ها و کیسه هایی که حاوی این پودزر ها هستند باید بعد از هر بار مصرف کاملاً بسته شوند.مجموعه صنایع آروشا بیش از سی سال تجربه تولید پودر های معدنی اعم از باریت کریستال را در کارنامه خود ثبت نموده است و تولیداتی بی نظیر عرضه می نماید. یکی دیگر از اقدامات موثر شرکت، فروش مستقیم پودر باریت می باشد که برای صنایع گوناگون ارایه می شود.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 0 / 5. تعداد موافقین : 0

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

مطالب جدید سایت