بازار تولید پودر باریت سفید تبریز

امروزه تولید پودر باریت سفید بیش از گذشته رواج پیدا کرده است و شهر تبریز هم از این عملکرد بی بهره نمانده است. در کارخانجات مجموعه صنایع آروشا، بهترین این محصولات تهیه می گردد و برای مصرف در حوزه های مختلف عرضه می شود. ایران به طور کل منبع غنی مواد معدنی بشمار می رود و معادن بسیاری را در خود جای داده است. طبق آخرین گزارشات، تقریبا ۲۰ معدن فعال در کشور ما مشغول به استخراج باریت هستند یکی از اصلی ترین کاربرد های پودر باریت سفید در استخراج چاه‌ های نفت و گاز دیده می شود و یکی از معادن که حاوی مواد مرغوب و خالصی می باشد، در شهر تبریز واقع شده است. محصولات بدست آمده از این معادن، پتانسیل بالایی جهت تولید پودرهای خالص و درجه یک دارند. به همین دلیل شرکت آروشا، بزرگترین عرضه کننده پودر های معدنی در کشور، اقدام به احداث کارخانجات تولیدی باریت در این منطقه نموده است. بدین ترتیب دسترسی نامحدودی به کلوخه های خالص و ممتاز خواهد داشت و در نهایت، تولیدات بی نظیری به خریداران عرضه می نماید.

بازار تولید پودر باریت سفید تبریز

فروش عمده پودر باریت صنعتی

فروش عمده پودر باریت صنعتی در عصر حاضر به صورت وسیع انجام می پذیرد و صنایع گوناگون را تحت پوشش خود قرار می دهد. دلایل زیادی برای این موضوع وجود دارد اما مهمترین دلیل در این زمینه قیمت مناسب تولید و عرضه پودر باریت مخصوصاً در مجموعه آروشا پودر می باشد. از این رو این ترکیب معدنی در حوزه‌ های مختلف همچون تولید گل حفاری برای پالایشگاه ‌های نفت و گاز، تولید مواد منفجره و آتش زا، تولید محصولات آرایشی، صنعت لنت سازی، صنعت رنگ سازی و بسیاری دیگر از صنایع مختلف با اهداف خاصی بهره برداری می شود. از پودر باریت در صنعت رنگ سازی نیز به صورت وسیعی استفاده می شود چرا که این ترکیب به عنوان یک پر کننده باعث تولید محصولاتی با بالاترین کیفیت در این زمینه می شود. عدم جذب روغن، چگالی زیاد و رنگ روشن جزو مهم‌ترین خصوصیاتی هستند که در صنعت تولید رنگ به آنها توجه می شود. پودر باریت با داشتن این شاخصه ‌ها برای تولید محصولاتی با کیفیت مورد استفاده قرار می ‌گیرد و باعث درخشندگی رنگهای تولید شده و همچنین افزایش استحکام و مقاومت آنها می‌ شود. این محصول به صورت بی رنگ و پودری در تولید رنگ های مخصوص نقاشی هم مورد بهره ‌برداری قرار می ‌گیرد.

بازار تولید پودر باریت سفید تبریز

قیمت عرضه پودر باریت سفید در ایران

گروه کارخانجات آروشا پودر به عنوان معتبرترین و بزرگترین شرکت تولید کننده پودرهای میکرونیزه معدنی در کشور با اقدامات موثر خود توانسته است، ارزان ترین قیمت عرضه پودر باریت سفید در ایران را اعلام نماید. این مجموعه دارای خطوط تولیدی متعددی است که در مناطق گوناگون از ایران احداث شدند و به این ترتیب تولیدات مرغوب و باکیفیت را با هزینه های بسیار پایین در اختیار تمامی متقاضیان در سراسر کشور قرار می دهند. فعالیت مجموعه صنعتی آروشا پودر در تمامی مناطق ایران باعث می شود که دیگر متقاضیان نیازی به  جابجایی این پودرهای میکرونیزه از مسافت های طولانی نداشته باشند و در واقع می‌ توانند مایحتاج مورد استفاده خود را از نزدیکترین شهر تامین نمایند و این پارامتر می تواند با کاهش هزینه‌ های حمل و نقل در نتیجه در کاهش قیمت نهایی این محصولات تاثیرات مثبتی داشته باشد. در مجموعه صنعتی  آروشا پودر علاوه بر این مورد از بهترین معادن در سراسر کشور با هدف استخراج سنگهای معدنی باریت استفاده می گردد و این موضوع نیز می ‌تواند تا حدودی در کاهش قیمت نهایی تولیدات این مجموعه تاثیر داشته باشد.

فروش بهترین سولفات باریم سفید

همان طور که مطلع هستید، سولفات باریم از باریت حاصل می شود. ماده‌ای معدنی که در زمینه های متنوعی کاربرد داشته و در حوزه های مختلف به بهره برداری می رسد. در حقیقت خواص بیشمار سولفات باریم موجب گسترش کاربرد آن شده است. صنایع گوناگون در هر تخصصی از خصوصیات بالقوه‌ای باریت استفاده کرده و در تولید کالاهای متنوع بکار می برند. یکی از خصیصه ها چگالی بالای سولفات باریم می باشد که منجر به حجم دهی محصولات می گردد. برای نمونه در صنعت رنگ سازی این ویژگی کاملا کارآمد بوده و مزایای فراوانی را بهمراه دارد. اولین مزیت، کاهش مخارج تولید است و نهایتا سودآوری بیشتر را به ارمغان می آورد.

از سوی دیگر سفید بودن باریت، تاثیر زیادی در بهبود کیفیت تولیدات داشته و به حلب رضایت مشتریان می انجامد. بالا بردن سطح مقاومت رنگهای تولیدی، از دیگر تأثیرات بکارگیری سولفات باریم در این صنعت می باشد. علاوه بر این، میزان پوشش دهی رنگهای تولید شده به شدت افزایش یافته و ماندگاری بسیاری را در آنها شاهد خواهیم بود.

تمامی فوائد ذکر شده، تنها مختص به یک صنعت بود، حال تصور کنید چگونه باریم در صنایع مختلف نقش خود را ایفاء می کند. هم اکنون در تبریز، بازار تولید پودر باریت سفید از جنب و جوش بالایی برخوردار است و به تجارت سودآوری بدل گشته است.

تولید و صادرات پودر باریت سفید

گروه صنعتی آروشا بهترین مرکز تولید پودر باریت سفید در تبریز می باشد و این امر، با استفاده از معادن مرغوب و نیز با بهره گیری از نیروی متخصص صورت گرفته است. فروش پودر باریت میکرونیزه ممتاز باعث شده تا به غیر از تامین بازار داخلی، بخش اعظم صادرات کشورهای همسایه را نیز در اختیار گیرد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 0 / 5. تعداد موافقین : 0

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

مطالب جدید سایت