بازار تولید پودر باریت سازان امامی

شمار کارخانجات و صنایعی که از سولفات باریم در عملیات صنعتی و تولیدی بهره می برند بسیار است. این کانی خواص شیمیایی و خصوصیات رفتاری متعددی دارد که هر یک برای تولید کنندگان مزیت محسوب می شود. به طور مثال مقاومت این ماده معدنی به اندازه ای است که صنایع پلاستیک سازی را بر آن می دارد تا از آن در فرایند ساخت محصولات خود بهره مند شوند یکی از اصلی ترین کاربرد های پودر باریت سفید در استخراج چاه‌ های نفت و گاز دیده می شود صحبت در خصوص ویژگی های موثر باریم به تنهایی به مقاله ای مجزا احتیاج دارد اما همین اثرگذاری‌ها، به ویژه پودر باریت امامی موجب جلب توجه صنعتگران و تولید کنندگان و حتی باریت سازان  می‌شود. بدین ترتیب خیل عظیمی از حوزه های صنعتی از آن بهره برداری می نمایند.

بازار تولید پودر باریت سازان امامی

بازار توزیع پودر باریت مرغوب

با این روند، رفته رفته باریم به یک کانی متداول بدل شد که مزایای بسیاری را برای کاربران به همراه داشت. در نتیجه تجارت و خرید و فروش انواع پودر باریت رونق گرفت. به طوری که امروزه افراد زیادی در این عرصه فعالیت دارند و از استخراج تا تولید پودر باریت و توزیع در تلاش هستند. 

هر چه کاربرد سولفات باریم بیشتر و شرکت های بیشتری به آن روی آورند، مسلما بازار بزرگ‌تری را شامل می شود. با این نگاه مراکز فعال در این حوزه نیز بیشتر خواهند شد و به دنبال آن واسطه ها و افراد سودجو هم به آن تمایل پیدا می کنند.

به این ترتیب محصولات تقلبی و غیراصل به مراتب بیشتر به جریان می افتند و مصرف کنندگان با مشکلاتی جدی مواجه می شوند. روندی که امروزه در این چرخه به وضوح می توان مشاهده کرد. این در حالی است که اساس مصرف بالای پودر باریت سازان امامی ویژگی‌هایی است که به واسطه‌ی خلوص آن شکل می گیرد. اما با این رویکرد نه تنها کارایی لازم را از مواد اولیه به دست نمی آورند بلکه عوارض تولید هم به مرور نمایان خواهد شد.

مشخصات فنی پودر باریت مخصوص رنگسازی

PRODUCT NAME           BARIUM SULFATE,BARITE
NATURE CRYSTALLINE WHITE BARITE
SPECIFIC GRAVITY 4.25-4.35
WHITENESS 92-94
PARTICLE SIZE(nm)          <8 nm: 99.95%,<2 nm: 85%
RESIDUE GREATER THAN 40 nm        <0.05%
RESIDUE GREATER THAN 20 nm        <0.2%
BASO4 >97.5 wt%
SiO2 <1 wt%
CAO <0.5 wt%
REFRACTIVE INDEX 1/6
WATER SOLUBLE SALTS        <0.3%
OIL ABSORPTION 10 T0 15
PH VALUE 7T09
HARDNESS 3T04
HEAT RESISTANCE >1350 ‘C
LOSS ON IGNITION <0.6 wt%
MOISTURE CONTENT <0.5 wt%

تولید کننده پودر باریت میکرونیزه

شرکت آروشا پودر در حال حاضر برترین تولید کننده پودر باریت میکرونیزه در ایران می باشد؛ منظور از پودر باریت میکرونیزه پودر هایی با اندازه ذرات بسیار ریز و یکنواخت می باشد، به عبارت دیگر میکرونیزه اصطلاحی است که در حال حاضر در بین تولیدکنندگان و مصرف کنندگان انواع پودر های معدنی برای توصیف اندازه ذرات به کار گرفته می شود.

یک پودر میکرونیزه در حدود ۴ تا ۱۰ برابر کوچکتر از یک ذره معمولی به نظر می رسد؛ پودر های میکرونیزه بر اساس واحد اندازه گیری مش دسته بندی می گردند، این واحد اندازه گیری بر حسب میکرون شناخته شده است.

ریز بودن اندازه ذرات باریت باعث می گردد که این تولیدات اثربخشی بیشتری در صنایع مختلف داشته باشند؛ جالب است بدانید نوع مش بندی پودر های میکرونیزه باریت رابطه مستقیم با نحوه تولید این محصولات دارد و در واقع هر چقدر در فرایند های تولیدی قبل از میکرونیزه کردن دقت بیشتری به کار گرفته شود مسلماً تولید کنندگان در مراحل بعدی با محصولات خالص و باکیفیت‌ تری رو به رو هستند و می‌ توانند پودر کردن آنها را بدون هیچ گونه محدودیتی به انجام برسانند.

شرکت تولید پودر باریت سازان امامی

برای درک بهتر شرکت های رنگسازی را در نظر بگیرید که به خاطر رنگ دهی عالی این کانی از آن بهره وری می کنند. همان طور که اطلاع دارید سولفات باریم رنگ دهی مناسبی دارد و به همین دلیل برخی پبگمنت‌ها نیز از آن به دست می آیند. محصولاتی که از تولیدات شرکت آروشا تولید می‌شوند، به ویژه رنگدانه‌ها و سایر محصولاتی که از پودر باریت سازان امامی حاصل می‌شوند، بسیار مرغوب‌تر هستند. از طرفی استحکام خوبی دارند و به سرعت تحت عوامل طبیعی چون فرسایش قرار نمی گیرند. همچنین در برابر حرارت و گرمای زیاد نیز مقاومت بالایی از خود نشان می دهند. خصوصیتی که باعث می شود جهت عملیات رنگ‌‌آمیزی کوره‌ای به میزان فراوانی موثر واقع گردد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 40

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

بازار بزرگ تولید و فروش فرآورده های معدنی سنگ باریت

Copyright © 2024 All rights reserved