بازار توزیع کنندگان پودر باریت مرغوب صادراتی

گروه صنعتی آروشا توزیع کننده پودر باریت مرغوب صادراتی می باشد که از کارخانجات مجهز خود به دست می آورد و در بازار پخش می کند. همان طور که می دانید صادرات کالا از ایران به کشورهای خارجی از جمله کشورهای اروپایی، به سادگی امکان پذیر نیست. برای این امر نیازمند اخذ گواهینامه های بسیاری است که به استاندارد سازی کیفیت محصول دلالت دارد. در صادرات پودر باریت هم کیفیت محصول و میزان خالصی می بایست در سطح تعریف شده قرار داشته باشد. در غیر این صورت اجازه ورود محصولات را به شرکت صادر کننده نخواهند داد. با این تفاصیل می توان به کیفیت پودر های صادراتی پی برد. در حال حاضر، تعداد فروشندگان و مراکز فروش باریت بسیار است و از این تعداد، بسیاری از آن ها واسطه ها و دلالان می باشند.

تولید باریت مرغوب صادراتی

شرکت توزیع پودر باریت کاغذ سازی

وجود شرکت های توزیع واسطه هر چند دسترسی به پودر باریت را میسر می سازد اما مشکل زمانی آغاز می شود که محصولات مرغوب و صادراتی کمتری به دست می آیند. این موضوع به خاطر برخی سودجویانی است که محصولات غیر اصل و با ناخالصی بالا را به متقاضیان ارایه می دهند. این در حالی است که در بعضی کارخانه های صنعتی، مرغوبیت محصول از اهمیت بالایی برخوردار است. به عنوان مثال در شیشه سازی پودر باریت نقش موثری بر عهده دارد و باعث همگن سازی و شفافیت تولیدات می گردد. میزان اثر گذاری باریت به گونه ای است که اختلاف آشکاری بین این شیشه ها و شیشه های سربی وجود دارد. این تولیدات بسیار براق تر و شفاف تر هستند و باریم مورد استفاده کمک می کند تا حبابی ایجاد نگردد.

تولید کننده های کاغذ هم از پودر باریت استفاده می کنند. سولفات باریم به طور کل خاصیت رنگ دهی بالایی دارد. از سوی دیگر در ترکیبات کاغذ موجب صاف شدن و بهبود کیفیت محصول می گردد. حال چنانچه مواد مورد استفاده دارای ناخالصی بالایی باشند و یا از سطح کیفی پایینی برخوردار باشند، به طور قطع کیفیت تولید کاهش می یابد. بنابراین سازنده هنگام تهیه مواد اولیه می بایست دقت فراوانی داشته باشد تا پودری درجه یک و اصل خریداری نماید.

نقش پودر باریت در صنعت کاغذ سازی

پودر باریت معدنی در صنعت کاغذ سازی ارجحیت بیشتری نسبت به دیگر مواد معدنی به خود اختصاص می دهد چرا که این محصولات مستقیماً بر روی شفافیت و درخشندگی کاغذ های تولید شده تاثیر می گذارند و در نهایت باعث تولید محصولاتی شده که طول عمر بیشتری دارند؛  پودر باریت در فرآیند های تولید کاغذ به راحتی می‌ تواند عملکرد دستگاه های تولید کننده را تحت تاثیر قرار داده و به کارگیری این محصولات در بالاترین درجه کیفی می تواند باعث افزایش سرعت کار ماشین آلات درگیر در این زمینه شود و بر اساس همین موضوع در مصرف و هزینه انرژی صرفه جویی شده و بهای تمام شده کاغذ های تولیدی نتیجه اصلی به کارگیری این محصولات می باشد.

در هر صورت در حال حاضر پودر باریت در تولید کاغذ های سفید تر، شفاف تر و براق تر و همچنین محصولاتی با قیمت های رقابتی و داشتن قابلیت چاپ بالا  مورد بهره برداری قرار می گیرد؛ با در نظر گرفتن اهمیت استفاده از پودر باریت در صنعت کاغذ، خریداران این محصولات باید حتماً به ویژگی هایی همچون داشتن بافت یک دست و همگن، درصد خلوص بالا، تنوع اندازه ذرات برای اهداف مختلف باشند؛ به عبارت دیگر می توان گفت این ویژگی ها جزو مهمترین نکاتی است که خریداران باید حتماً در زمان تهیه و خرید این محصولات به آنها توجه داشته باشند.

شایان ذکر است که به کارگیری پودر باریت در سال‌ های اخیر رابطه مستقیم با پیشرفت تکنولوژی ها و دستگاه های به کار گرفته شده در صنعت کاغذ سازی دارد و این محصولات با به وجود آمدن روش های جدیدتر در تولید کاغذ به راحتی می‌ توانند فرآیند های ساخت را بهینه سازی کرده و افزایش کیفیت و کاهش هزینه های تولید را به راحتی فراهم نمایند.

بهترین تولید کننده پودر باریت مرغوب صادراتی

شرکت آروشا، بهترین تولید کننده پودر های معدنی می باشد که پودر باریت مرغوب صادراتی خود را در سراسر کشور توزیع می کند. تولیدات شرکت به صورت تخصصی برای حوزه های گوناگون عرضه می شود و از خلوص بالایی برخوردار است. متقاضیان محترم می توانند به صورت مستقیم مواد اولیه مورد نیاز خود را از کارخانه تهیه نمایند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 40

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

بازار بزرگ تولید و فروش فرآورده های معدنی سنگ باریت

Copyright © 2024 All rights reserved