بازار تخصصی خرید مستقیم پودر باریت سفید

پودر باریت سفید در صنایع گسترده‌ای کارایی دارد و بسیاری از تولیدکنندگان صنعتی به دنبال خرید مستقیم این کانی می باشند. هر چند فروشندگان متعددی به عرضه باریت مشغول هستند و به راحتی در دسترس متقاضیان است، با این حال صنعتگران ترجیح می دهند از کارخانجات سازنده مصرف مورد نیاز را تهیه کنند. بدین ترتیب علاوه بر صرفه اقتصادی که برای خریدار ایجاد می گردد، سطح کیفیت محصولات نیز به نوعی تضمین خواهد شد. چراکه در بازار تخصصی داد و ستد باریت کیفیت های متنوعی به چشم می خورد و گاها محصولی با ناخالصی بالا دریافت می کنند. از طرفی در برخی صنایع میزان خلوص مواد مورد استفاده مشخص می باشد و در غیر این صورت تولید کننده مرغوبیت محصول خود را از دست خواهد داد.

فروش مستقیم پودر باریت سفید

فروش پودر باریت مخصوص شیشه سازی

یکی از کاربردهای پودر باریت سفید در صنعت شیشه سازی است و اهمیت کیفیت مواد اولیه، تولیدکننده را به خرید مستقیم از کارخانه متمایل می سازد.همان گونه که مطلع هستید باریم در شیشه سازی جهت اکسیداسیون مواد بکار می رود. روان سازی ترکیبات و یکنواخت سازی آنها از اثرات بهره برداری از این ماده معدنی است. باریت پودری در فرایند ساخت شیشه باعث می شود تا شفافیت محصولات بیشتر نمود پیدا کند و در نتیجه کالا مرغوبیت بیشتری به دست آورد. هرچه درخشندگی و شفافیت شیشه های تولیدی بیشتر باشد، محصول کیفیت مطلوب تری خواهد داشت. در حقیقت ‌‌‌‌بهمین علت است که شیشه های سربی آوازه کمتری نسبت شیشه های که با استفاده از باریت تولید می شوند دارد. خاصیت رنگ‌بری پودر باریت موجب به دست آوردن تولیداتی براق و شفاف می گردد و نهایتا تولید کننده بازدهی بیشتری را کسب می کند.

غالب شیشه های موجود در بازار از طریق پودر باریت حاصل می شوند که از آن جمله می توان به شیشه های نوری تلویزیون و عینک اشاره کرد. این موضوع می تواند حجم وسیعی از نیاز بازار را به نمایش گذارد که در نهایت منجر به مصرف 5 درصدی کل باریت تولیدی در این صنعت خواهد شد. همان طور که پیشتر ذکر شد درصد خالصی و مرغوبیت سولفات باریم در این حوزه بسیار حائز اهمیت است. به طور مثال جلوگیری از ایجاد حباب در شیشه ها که یکی از تأثیرات بهره گیری از پودر باریت است، با تغییرات کیفیتی مواد مورد استفاده دستخوش تغییر می گردد.

خرید مستقیم پودر باریت سفید

خرید مستقیم پودر باریت سفید از تولید کنندگان مطرح

بنابراین یکی از دغدغه های اصلی عموم تولید کنندگان، مقدار ناخالصی و خالصی پودر مورد استفاده خواهد بود. به همین دلیل شرکت آروشا به عنوان یکی از تولید کنندگان مطرح پودر باریت سفید در کشور امکان خرید مستقیم را فراهم آورده است.

مطالب جدید سایت