بازار تخصصی خرید مستقیم پودر باریت سفید

پودر باریت سفید در صنایع گسترده‌ای کارایی دارد و بسیاری از تولیدکنندگان صنعتی به دنبال خرید مستقیم این کانی می باشند. هر چند فروشندگان متعددی به عرضه باریت مشغول هستند و به راحتی در دسترس متقاضیان است، با این حال صنعتگران ترجیح می دهند از کارخانجات سازنده مصرف مورد نیاز را تهیه کنند. بدین ترتیب علاوه بر صرفه اقتصادی که برای خریدار ایجاد می گردد، سطح کیفیت محصولات نیز به نوعی تضمین خواهد شد. چراکه در بازار تخصصی داد و ستد باریت کیفیت های متنوعی به چشم می خورد و گاها محصولی با ناخالصی بالا دریافت می کنند. از طرفی در برخی صنایع میزان خلوص مواد مورد استفاده مشخص می باشد و در غیر این صورت تولید کننده مرغوبیت محصول خود را از دست خواهد داد.

فروش مستقیم پودر باریت سفید

فروش پودر باریت مخصوص شیشه سازی

یکی از کاربردهای پودر باریت سفید در صنعت شیشه سازی است و اهمیت کیفیت مواد اولیه، تولیدکننده را به خرید مستقیم از کارخانه متمایل می سازد.همان گونه که مطلع هستید باریم در شیشه سازی جهت اکسیداسیون مواد بکار می رود. روان سازی ترکیبات و یکنواخت سازی آنها از اثرات بهره برداری از این ماده معدنی است. باریت پودری در فرایند ساخت شیشه باعث می شود تا شفافیت محصولات بیشتر نمود پیدا کند و در نتیجه کالا مرغوبیت بیشتری به دست آورد. هرچه درخشندگی و شفافیت شیشه های تولیدی بیشتر باشد، محصول کیفیت مطلوب تری خواهد داشت. در حقیقت ‌‌‌‌بهمین علت است که شیشه های سربی آوازه کمتری نسبت شیشه های که با استفاده از باریت تولید می شوند دارد. خاصیت رنگ‌بری پودر باریت موجب به دست آوردن تولیداتی براق و شفاف می گردد و نهایتا تولید کننده بازدهی بیشتری را کسب می کند.

غالب شیشه های موجود در بازار از طریق پودر باریت حاصل می شوند که از آن جمله می توان به شیشه های نوری تلویزیون و عینک اشاره کرد. این موضوع می تواند حجم وسیعی از نیاز بازار را به نمایش گذارد که در نهایت منجر به مصرف 5 درصدی کل باریت تولیدی در این صنعت خواهد شد. همان طور که پیشتر ذکر شد درصد خالصی و مرغوبیت سولفات باریم در این حوزه بسیار حائز اهمیت است. به طور مثال جلوگیری از ایجاد حباب در شیشه ها که یکی از تأثیرات بهره گیری از پودر باریت است، با تغییرات کیفیتی مواد مورد استفاده دستخوش تغییر می گردد.

خرید مستقیم پودر باریت سفید

خریدار پودر باریت درجه یک

خریداران اصلی پودر باریت درجه یک فعالان در حوزه های تولیدی محصولات مختلف می باشند. به عنوان مثال فعالان در صنایع کاغذسازی حتی المقدور از این پودر های سفید در روند تولید محصولات خود استفاده می نمایند و جزو خریداران پرو پا قرص این پودر های میکرونیزه می باشند. پودر باریت سفید رنگ در صنعت کاغذ سازی جایگزین مناسبی برای چوب درختان می باشد. البته پتانسیل جایگزینی در این زمینه بسیار زیاد است اما پودر باریت دارای قیمت مقرون به صرفه و کیفیت مناسب تری در این میان می باشد. پودر باریت با در نظر گرفتن خواص و ویژگی هایی که دارد تغییرات زیادی را در این صنعت ایجاد کرده است و به عنوان یک جایگزین با پتانسیل اقتصادی بالا برای چوب درختان به کار گرفته می شود. با انجام این فرایند هزینه های تولید به میزان فراوانی کاهش پیدا می کند و از همه مهمتر خسارت های کمتری به منابع محیط زیست وارد می شود. از دیگر خریداران پودر باریت می‌ توان به فعالان در صنعت حفاری نفت و گاز اشاره کرد که از این پودر های میکرونیزه به واسطه وزن مولکولی بالا و چگالی بالا استفاده می‌ نمایند. پودر باریت در این صنعت دارای شاخصه های اقتصادی قابل توجهی می باشد و به عنوان بهترین ترکیب در تهیه گل حفاری به کار گرفته می‌ شود. مهمترین دلیل استفاده از پودر باریت در صنعت حفاری کنترل وضعیت فشار مایعات در زمان حفاری چاه ها می باشد.

قیمت فروش باریت سفید مرغوب

همان طور که مستحضر هستید مواد معدنی در سر تا سر زمین به صورت گسترده وجود دارند و اگر شرکت‌ های تولیدکننده فرآورده های معدنی بتوانند با اتخاذ راهکار هایی، بهترین شرایط را برای اکتشاف و استخراج این مواد معدنی به دست آورند و آنها را در خطوط تولیدی پودر های میکرونیزه قرار دهند، مسلما حجم تولیدی محصولات چندین برابر شده و از آن طرف قیمت فروش مناسبی برای انواع پودر های میکرونیزه مخصوصا پودر باریت در نظر گرفته می‌ شود. قیمت پودر باریت سفید مرغوب قابل توجه اکثر صنعتگران می باشد چرا که این ترکیب به جای دیگر فرآورده های معدنی و ترکیبات شیمیایی گران قیمت در اکثر صنایع به کار گرفته می شود.

خرید مستقیم پودر باریت سفید از تولید کنندگان مطرح

بنابراین یکی از دغدغه های اصلی عموم تولید کنندگان، مقدار ناخالصی و خالصی پودر مورد استفاده خواهد بود. به همین دلیل شرکت آروشا به عنوان یکی از تولید کنندگان مطرح پودر باریت سفید در کشور امکان خرید مستقیم را فراهم آورده است.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 5 / 5. تعداد موافقین : 1

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

مطالب جدید سایت