بازار بزرگ باریت مرغوب در ایران

بازار بزرگ باریت مرغوب در ایران در دست تولید کنندگانی با اعتبار و نام های تجاری شناخته شده قرار گرفته است چرا که کیفیت بالای این محصولات برای استفاده در صنایع مختلف از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. باریت مرغوب یک ترکیب معدنی رایج در بین صنعتگران است که از آن به عنوان یک تقویت کننده و پوشش دهنده استفاده می نمایند.

بازار بزرگ باریت مرغوب

نمایندگی فروش باریت مرغوب

نمایندگی فروش باریت درجه یک در واقع مجموعه ‌ای است که رضایت مندی متقاضیان را جزو اولویت‌ های اصلی خود قرار می‌ دهد و با ارائه محصولاتی با کیفیت بالا و تضمین آنها همواره تلاش می ‌نماید که خریداران را به خرید دوباره سوق دهد. شایان ذکر است که مجموعه صنعتی آروشا پودر به عنوان برترین تولیدکننده باریت درجه یک در ایران در حال حاضر دارای چندین نمایندگی فروش است که همواره محصولاتی را با تضمین کیفیت ارائه می نمایند. پودر باریت درجه، یک ترکیب معدنی حاوی سولفات باریم است که این ترکیبات تاثیرگذار در صنایع مختلف، به صورت بلورهای بزرگ در این ساختار تولیدی گنجانده شده اند.

با توجه به فراوانی معادن قابل استخراج باریت سفید در نقاط مختلف جهان و همچنین ویژگی های خاص این ترکیب روز به ‌روز کاربرد های مختلفی از آن به ثبت می ‌رسد و بسیاری از صنعتگران همواره تلاش می نمایند که این ترکیب را در خطوط تولیدی خود به جای دیگر ترکیبات معدنی استفاده نمایند.

مشخصات فنی باریت

Melting Point 1580°C
Color Yellow/white
Physical Form Solid/powder
Quantity 20 kg
Assay Percent Range 92.5 to 97%
Formula Weight 233.39
Percent Purity 97.5 to 100.5%
Grade arp
Identification Pass Test
Packaging Laminated bag

بازار بزرگ پودر باریت مرغوب در ایران

در بازار بزرگ پودر باریت مرغوب در ایران رقابت بین شرکت ‌های عرضه کننده این محصولات در ارائه ترکیباتی با درجه  خلوص و عیار بالا می باشد چرا که این محصولات با عیار و خلوص بالا در صنعت حفاری کاربرد بسیار زیادی را به خود اختصاص می ‌دهند و به عنوان یک عامل در حفاری گل مورد استفاده قرار می گیرند.

از آنجایی که صنعت نفت و گاز جزو مصرف کنندگان اصلی این ترکیب معدنی هستند، عرضه آنها با عیار بالا و درجه خلوص بالا از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و در واقع می ‌توان گفت آن دسته از شرکت ‌های عرضه‌کننده که بتوانند پودر باریت درجه یک را با قیمت های بسیار پایین ارائه نمایند و به تضمین کیفیت کالاهای خود بپردازند، موفق ترین شرکت های عرضه کننده این ترکیبات در بازار بزرگ پودر باریت می باشند.

همانطور که اشاره کردیم باریت عامل وزن دهنده در سیالات حفاری به حساب می آید که در واقع از سنگ های معدنی حاوی سولفات باریم و از منابع واحد تولید می گردند. این محصول دارای مواد دیگری غیر از سولفات باریم هم می باشد. به همین دلیل ممکن است طیف رنگی آن از سفید مایل به خاکستری تا قرمز و قهوه ‌ای متفاوت باشد.

استفاده از پودر باریت در صنعت حفاری باعث می گردد که گل هایی با چگالی بالا که دارای باریت هستند به سمت پایین ساقه دستگاه های مته سرازیر شوند و از طریق مته عملیات خروج آنها انجام پذیرد.

شرکت تولید باریت مرغوب رنگ و پوشش

در شرکت تولید باریم سولفات رنگ و پوشش از روش های مقرون به صرفه برای تولید و فرآوری این محصولات استفاده می شود و در واقع معتبرترین شرکت های فعال در این زمینه همواره تلاش می نمایند تا به بکارگیری دستگاه‌ ها و تجهیزاتی با عملکرد های مجزا و منحصر به فرد، شرایط تولیدی بهتری را برای این ترکیبات فراهم آورند.

برای تولید باریم سولفات از سنگ های معدنی باریت استخراج شده از منابع واحد یا از مخلوط چندین منبع استخراج شده استفاده می شود.  این محصول همچنین از طریق فرایندهای جانبی استخراج فلز های سرب، روی و نقره در رگه های گرمابی قابل تولید می باشد. تشکیل رسوب باریت در معادن از اختلاط آب حاوی باریت و آب های روی است و می توان گفت در مناطقی که باریت و آب نمک بسیار زیاد است تولید این محصولات در حجم های بالای انجام می پذیرد.

موارد گفته شده جزو شرایط استخراج سنگهای معدنی باریت است که بعد از تامین مواد اولیه شرکت های تولید کننده باریم سولفات از دستگاه های کوبشی و آسیاب های بالمیل استفاده می نمایند تا کوبش، خرد کردن و میکرونیزه کردن این سنگ های معدنی را انجام دهند. فرآیندهای کوبش و میکرونیزه کردن و همچنین خالص سازی سنگ های معدنی باریت از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد و در همین مراحل تولیدی باریم سولفات مخصوص استفاده در صنعت رنگ و پوشش با درجه خلوص های مختلف تولید می گردند.

فروش مستقیم باریم سولفات سفید

فروش مستقیم باریم سولفات سفید در مجموعه صنعتی آروشا پودر با محوریت قرار دادن رضایتمندی مشتریان بیشتر این نوع محصولات آغاز شده است چرا که در عملیات فروش مستقیم خریداران عمده می توانند با تولیدکنندگان برتر این محصولات در ارتباط قرار گرفته و ثبت سفارشات خود را بر اساس استانداردهای تعریف شده در حوزه کاری خود به انجام برسانند.

شرایط فروش مستقیم باریم سولفات سفید بهترین فرصت ها را برای خریداران این محصولات در بازار های داخلی و صادراتی ایجاد کرده است چرا که از صادرات این محصولات به دیگر کشور ها نیز استقبال بسیار زیادی دیده می ‌شود و از آنجایی که تولید این ترکیبات معدنی در قیمت های بسیار پایینی در ایران انجام می پذیرد با صادرات آنها شرایط اقتصادی بهتری در کشور حاکم می شود.

فروش مستقیم باریم سولفات سفید در مجموعه آروشا پودر از طریق وب سایت های اینترنتی انجام می پذیرد که پشتیبانی این وب ‌سایت‌ ها را پرسنل فعال و وظیفه شناسی بر عهده گرفتند و به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات ویژه به تمامی متقاضیان این ترکیبات در سراسر کشور می باشند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 22

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

بازار بزرگ تولید و فروش فرآورده های معدنی سنگ باریت

Copyright © 2024 All rights reserved