بازار بزرگ باریت سفید

در بازار بزرگ باریت سفید، شرکت های متفاوتی به ارائه محصولات تولیدی خود می پردازند که در این میان مجموعه صنعتی آروشا پودر، با فعالیت به صورت مستقیم در جلب توجه مشتریان بیشتر تاثیرات مثبتی را ایجاد کرده است و به عنوان بزرگترین تولید کننده باریت سفید در ایران به تامین نیاز صنایع وابسته می پردازد؛ یکی از اصلی ترین کاربرد های پودر باریت سفید در استخراج چاه‌ های نفت و گاز دیده می شود.

بازار بزرگ باریت سفید

تولید باریم سولفات درجه یک

تولید باریم سولفات درجه یک از ارزش اقتصادی بالایی برخوردار می باشد چرا که این ترکیب به عنوان نوعی فرآورده شیمیایی در تولید محصولات مختلف مخصوصاً لیتوپن ها مورد استفاده قرار می گیرد. برای تولید باریم سولفات درجه یک، استفاده از سنگ های معدنی باریت یک روش ترجیحی و مقرون به صرفه است که در حال حاضر بزرگترین شرکت های تولید کننده این محصولات از آن استفاده می نمایند.

به عنوان مثال مجموعه صنعتی آروشا پودر که یک شرکت تولیدی موفق در این زمینه است با استخراج سنگ های باریت از معادن مربوطه و استفاده از دستگاه ها و تجهیزات منحصر به فرد در خطوط تولیدی ویژه در نهایت تولید باریم سولفات درجه یک را به انجام می رساند و عرضه این محصولات را به صورت مستقیم از طریق وب سایت های اینترنتی خود انجام می‌دهد تا مشتریان بتوانند با قیمت های مقرون به صرفه، خرید این ترکیبات را به انجام برسانند.

مشخصات فنی باریت

Melting Point 1580°C
Color Yellow/white
Physical Form Solid/powder
Quantity 20 kg
Assay Percent Range 92.5 to 97%
Formula Weight 233.39
Percent Purity 97.5 to 100.5%
Grade arp
Identification Pass Test
Packaging Laminated bag

مرکز عرضه باریت سفید رنگ و پوشش

باریت سفید در صنعت رنگ و پوشش به عنوان بهترین ماده پرکننده و پوشش دهنده مورد استفاده قرار می ‌گیرد و در واقع می توان گفت در مرکز عرضه ترکیبات معدنی، باریت یک انتخاب ایده آل برای استفاده در تولید محصولات رنگ و پوشش می باشد.

این ترکیب در برخی موارد به عنوان جایگزینی برای دی اکسید تیتانیوم به صورت مستقیم یا به صورت فرآوری شده مورد استفاده قرار می ‌گیرد چرا که این ترکیبات در مقایسه با تیتان و دی اکسید تیتانیوم قیمت فروش پایین تری را به خود اختصاص می ‌دهند و تاثیرگذاری بیشتری را در تولید محصولات رنگی با کیفیت و پوشش دهی بیشتر ایجاد می نمایند.

پودرهای میکرونیزه باریت، دارای قدرت پوشش دهندگی فوق العاده بالایی هستند و با قیمت بسیار مناسب و در حجم های بالا در دسترس تمامی شرکت ها و کارخانه های فعال در صنعت رنگ و پوشش قرار می گیرند

نمایندگی فروش پودر باریت سفید میکرونیزه

نمایندگی فروش پودر باریت سفید میکرونیزه، ترکیبات خود را در دانه بندی ها و مش بندی های متنوع با قیمت های مختلفی ارائه می نماید و هر یک از شرکت ‌های وابسته به این ترکیبات می ‌توانند بر اساس نیاز خط تولیدی های خود، خرید این محصولات را با خصوصیات فیزیکی و شیمیایی متنوع خریداری نمایند.

می ‌توان اظهار داشت پودر باریم سولفات میکرونیزه همانند دیگر ترکیبات معدنی در دانه بندی ها و مش بندی های متفاوت دارای قیمت فروش مختلفی است. به نوعی که بر اساس استاندارد های تعریف شده در بین شرکت های تولید کننده در این زمینه آن دسته از محصولاتی که دارای اندازه ریز تر و عدد مش بندی بالاتر هستند، قیمت فروش بیشتری را به خود اختصاص می دهند چرا که تاثیرگذاری این محصولات بسیار بیشتر از نمونه هایی با اندازه های بزرگتر می باشد.

فروش مستقیم پودرباریم سولفات

پودر باریم سولفات در صنعت رنگ سازی به عنوان یک پوشش دهنده و یک تقویت کننده مورد استفاده قرار می ‌گیرد. این ترکیبات در دانه بندی های بسیار ریز تاثیرگذاری بیشتری داشته و به عنوان بهترین ماده افزودنی در این میان مورد استفاده قرار می گیرند.

بر اساس طیف کاربری پودر باریوم سولفات در صنعت رنگ سازی می توان گفت فعالان در این حرفه ها جزو خریداران عمده پودر باریم سولفات هستند که همیشه دغدغه خرید مستقیم این محصولات را از تولیدکنندگان واقعی دارند چرا که با خرید مستقیم پودر باریم سولفات آن ها می توانند محصولاتی را با قیمت های مناسب تر و کیفیت بالاتر در اختیار داشته باشند.

قابل توجه تمامی خریداران پودر باریم سولفات ما در این محتوا عرض می نماییم مجموعه صنعتی آروشا پودر در عصر حاضر، فروش مستقیم و اینترنتی پودر باریم سولفات را جزو برنامه‌ های خود قرار داده است و با هدف اشباع بازار های داخلی و بعد از آن صادرات این ترکیبات به دیگر کشور ها همواره تلاش می ‌نماید که در بخش فروش این محصولات از پرسنل فعال و وظیفه ‌شناسی استفاده نماید تا در کوتاه ترین زمان ممکن با مشتریان واقعی ارتباط برقرار کرده و ثبت سفارشات آنها را به انجام برساند.

فروش پودر باریم سولفات در آروشا پودر از طریق وب سایت های اینترنتی این مجموعه به صورت مستقیم و بدون هیچگونه واسطه انجام می پذیرد و تمامی خریداران می توانند با در نظر گرفتن منفعت های خرید مستقیم از این مجموعه اقدام نمایند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 60

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

بازار بزرگ تولید و فروش فرآورده های معدنی سنگ باریت

Copyright © 2024 All rights reserved